КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ


 Факультет туризму, бізнесу і психології

КОНТАКТИ

03150, Україна м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73 (корпус № 1), кім. 408

тел.: +38 (044) 529-83-06,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 Оголошення конкурсу на переведення студентів денної форми здобуття освіти факультету туризму, бізнесу і психології (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) з навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на вакантні місця за державним замовленням

 

 Вступнику 2022

 

 

Керівний склад
 • Декан факультету – кандидат географічних наук, доцент Кучерява Ганна Олександрівна
 • Заступник декана – старший викладач кафедри психології і туризму, кандидат психологічних наук Зінченко Олександр Володимирович

Кафедри факультету

№ з/пНазва кафедриЗавідувач кафедри
1Кафедра менеджменту і маркетингу проф. Тарасюк М. В.
2Кафедра психології і туризму проф. Бондаренко О. Ф.
3Кафедра іноземних мов проф. Васильчук Л. Ф.

Факультет туризму, бізнесу і психології – один із провідних факультетів Київського національного лінгвістичного університету, який було створено на вимогу часу у 2021 році на базі факультету економіки і права.

Сьогодні на факультеті здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями 053 Психологія, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 242 Туризм за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

Особливістю здобуття освіти на факультеті туризму, бізнесу і психології є поєднання якісної фахової підготовки за обраною спеціальністю з вивченням двох іноземних мов як необхідних засобів комунікації в професійній сфері.

Організація освітнього процесу базується на застосуванні інноваційних, інтерактивних методів навчання, професійно-орієнтованому викладанні іноземних мов.

Студенти факультету туризму, бізнесу і психології – активні, цілеспрямовані, творчі та креативні, прагнуть до самовдосконалення та розкриття свого внутрішнього потенціалу, є переможцями конкурсів наукових студентських робіт, всеукраїнських студентських олімпіад та учасниками міжнародних науково-практичних конференцій.

Високу якість підготовки на факультеті засвідчують успіхи його випускників, більшість із яких обіймають керівні посади у сферах управління, адміністрування, маркетингу, реклами, бізнес-проектування, туристичного обслуговування, практичної психології та консультування.

Спеціальності, спеціалізації

На факультеті туризму, бізнесу і психології Київського національного лінгвістичного університету здійснюється підготовка фахівців із сучасних спеціальностей за такими рівнями вищої освіти:

 • Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти - денна форма здобуття освіти

  • 053 Психологія (Практична психологія)
  • 073 Менеджмент (Менеджмент комерційної діяльності)
  • 075 Маркетинг (Маркетинг і реклама)
  • 242 Туризм (Туристичне обслуговування)  
 • Другий (магістерський) рівень вищої освіти - денна та заочна форма здобуття освіти

  • 053 Психологія (Психологічні дослідження і консультування);
  • 073 Менеджмент (Управління та адміністрування бізнес-процесами);
  • 075 Маркетинг (Маркетинговий менеджмент);
  • 242 Туризм (Туризмознавство). 

Освітні програми 2022

Публічна інформація

 

Історія

У 1993 р. на базі Київського державного інституту іноземних мов було засновано Гуманітарний інститут, який здійснював підготовку фахівців за спеціальністю «менеджмент організацій» (освітня кваліфікація – менеджер-економіст) зі знанням двох іноземних мов. У цей же час було створено профілюючу кафедру соціально-економічних наук, пізніше перейменовану на кафедру менеджменту. Паралельно розроблявся напрям підготовки фахівців-правознавців, відкритий згодом, у 1999 р.

У червні 2014 р. факультет отримав право здійснювати підготовку бакалаврів за напрямом підготовки «маркетинг» зі знанням двох іноземних мов.

У червні 2021 р. факультет поповнився двома спеціальностями − 053 Психологія та 242 Туризм.

Сьогодні факультет туризму, бізнесу і психології динамічно розвивається, розширює міжнародні зв’язки для академічної мобільності учасників освітнього процесу, здійснює підготовку висококваліфікованих професіоналів нового покоління – лідерів у сфері менеджменту і маркетингу, психології і туризму.

 

Ми в мережі Internet

<< Фотогалерея факультету >>


Facebook.com: https://www.facebook.com/1776046202622403/timeline/
Наукові заходи ТБП: http://econconf.com/

 

НОВИНИ  ТА ПОДІЇ

 

5 months ago
  До уваги вступників на навчання для здобуття ступеня магістраза спеціальностями 053 Психологія, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг! 27 червня 2022 року розпочинається реєстрація вступників для
24 червня 2022

              

Банківські реквізити для оплат

revizity dlya2

   

Київський Національний Лінгвістичний університет

Tel: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
Tel: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
Fax :+38 (044) 287-67-88

е-mail : knlu@knlu.edu.ua

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

03150, Україна
м. Київ-150,
вул.Велика Васильківська,73

Legal notice

Top