Вівторок, 26 березня 2024 11:40

Проведено практичне заняття у рамках вивчення навчальної дисципліни «Організація ресторанного господарства»

У рамках вивчення навчальної дисципліни «Організація ресторанного господарства» 18 березня 2024 р. було проведено практичне заняття у так званих «польових умовах».

Здобувачі третього року навчання за спеціальністю 242 Туризм разом зі своїм викладачем Бабушко С.Р., доктором педагогічних наук, професором, відвідали Kyiv Food Market, що розміщений у колишньому приміщенні заводу «Арсенал» (поруч з ст. метро «Арсенальна»).

Під час заняття здобувачі ознайомилися з концепцією міського фуд-холу, що об’єднав понад два десятки закладів харчування з різною кухнею; дізналися історію його створення, принципи діяльності; пересвідчилися в ефективності організації відокремленої зони з відкритою кухнею; скористалися цифровими технологіями, замовили різні страви та поласували ними.

Окрім теоретичних знань і куштування страв, здобувачі отримали змістовне практичне завдання – обрати заклад харчування та проаналізувати його діяльність, особливості меню та його структуру, специфікацію, подання страв, цінову політику, сервіс. Здобувачі дійшли висновку, що поєднання високих ресторанних стандартів та ідеї ринку їжі з комунальними столами змінює моделі поведінки споживачів і підвищує рівень їх комунікабельності. Цей новітній підхід у ресторанному бізнесі завойовує все більше прихильників, як в усьому світі, так і в Україні.