Вівторок, 14 травня 2024 16:31

Зустріч факультету туризму, бізнесу і психології з представниками готелю 11 Mirrors

Знайомство з готелем розпочалося з цікавої та пізнавальної екскурсії, яку організували представники готелю пані Катерина та пані Надія. Готельєри показали роботу служби прийому та розміщення, продемонстрували комфортабельні номери в авторському дизайні, вишуканий ресторан, з якого відкривається надзвичайний вид на центральні вулиці Києва, та, що є надзвичайно важливим в умовах сьогодення, укриття, де гості та персонал готелю перебувають під час сигналу повітряної тривоги. Комфорт та безпека гостей - першочергові пріоритети працівників готелю 11 Mirrors.

Зустріч завершилася перемовинами про перспективи співробітництва факультету туризму, бізнесу і психології з готелем 11 Mirrors:
✔️проходження на базі готелю практики студентів під керівництвом Віктора ЗІНЧЕНКА (підписано відповідний договір),
✔️ проведення представниками готелю гостьових лекцій для студентів та майстер-класів для викладачів,
✔️публікації спільних фахових статей у Віснику КНЛУ. Серія "Історія. Економіка. Філософія", головним редактором якого є професор Володимир ВАСИЛЬЧУК.

Дякуємо керівництву та представникам готелю 11 Mirrors за дружню та конструктивну зустріч! Сподіваємося на активну подальшу співпрацю !