Понеділок, 27 травня 2024 12:09

Відбулася вистава “По дорозі в Казку” за мотивами однойменної драми українського поета та драматурга Олександра Олеся

22 травня 2024 року в Центрі культури і мистецтв КНЛУ відбулася вистава “По дорозі в Казку” за мотивами однойменної драми українського поета та драматурга Олександра Олеся.
Актори Народного студентського театру «Ейдос», до складу якого входять студенти факультету туризму, бізнесу і психології Діана Богдан, Іванна Спасіченко, Тетяна Мельник, проявили неабиякі творчі здібності, щоб передати символічність образів і головні ідеї п’єси – пошук людиною шляху до щастя, взаємини героя, індивідуальності й натовпу, розбіжність між мрією й дійсністю, ідеалом і реальністю, засудження матеріальних цінностей, возвеличення духовності, мрії!

Неймовірна атмосфера, драматургія вистави, акторські здібності наших студентів не залишили байдужими нікого із присутніх!

Щиро дякуємо нашим талановитим студентам за незабутні враження від вистави!

Бажаємо подальших творчих успіхів!