Понеділок, 30 вересня 2024 12:36

Екскурсія в місто Умань Черкаської області до Національного дендрологічного парку "Софіївка"

21 вересня 2024 року для студентів КНЛУ була організована екскурсія в місто Умань Черкаської області до Національного дендрологічного парку “Софіївка”. Екскурсія була приурочена до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. Хоча і святкувати не на часі, однак оминути увагою цю подію також було б не правильно. Під керівництвом науково-педагогічних працівників секції туризму Ганни Кучнерявої, Володимира Васильчука, Віктора Зінченка, Максима Гедіна студенти факультету ТуБіП і факультету східної і слов’янської філології відвідали парк, який без перебільшення є шедевром світового садово-паркового мистецтва кінця ХVIII-XIX століть. Екскурсії парком під керівництвом двох відмінних екскурсоводів були пізнавальними для студентів, ознайомлювали їх з історією створення парку, його історичними і сучасними особливостями. Чудова погода, прекрасні краєвиди, спілкування з друзями посилили приємні враження від подорожі.

Дякуємо збройним силам України за можливість проведення таких екскурсій!!!