КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ


Керівник

Shutova

Загальне керівництво навчально-методичного відділу в Університеті та її координацію здійснює –  кандидат педагогічних наук, доцент Кудіна Валерія Василівна. Валерія Василівна має вищу філологічну освіту. Закінчила аспірантуру на кафедрі педагогіки загальної і вищої освіти Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка (наукова школа професора А. М. Алексюка). Коло наукових інтересів – педагогіка вищої освіти. У КНЛУ працює з 2004 року. 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 (044) 529-83-25

Склад відділу

 • методист - Перегінець Оксана Тарасівна

   

  Перегінець Оксана Тарасівна – методист вищої категорії навчально-методичного відділу – здійснює контроль за розрахунком, виконанням і відповідністю навчального навантаження науково-педагогічного складу встановленим нормам, ведення обліку звітної щомісячної документації кафедр з виконання педагогічного навантаження науково-педагогічними працівниками Університету.

   

 • методист - Міцай Євгенія Павлівна

   

  micay

  Міцай Євгенія Павлівна – методист вищої категорії навчально-методичного відділу – здійснює контроль за плануванням освітнього процесу деканатами факультетів та координацію роботи екзаменаційних комісій з атестації здобувачів вищої освіти; готує зведені статистичні звіти.

   

   

   

   

 • методист - Новікова Ярослава Юріївна

   

  Новікова Ярослава Юріївна – методист навчально-методичного відділу – здійснює підготовку витягів з освітніх програм напрямів підготовки, спеціальностей, освітньо-професійних програм на вимоги громадян, готує документи з нострифікації дипломів іноземних громадян за поданням Міністерства освіти і науки України. Оформляє та корегує навчальні плани, робочі навчальні плани підготовки бакалаврів і магістрів усіх форм здобуття освіти.

   

 • методист - Ерреро Бікус Надія Альфредівна

   

   

  Ерреро Бікус Надія Альфредівна – методист навчально-методичного відділу – здійснює адміністративну роботу з впровадження автоматизованої системи управління освітнім процесом «АСУ ВНЗ» в Університеті, координацію та контроль роботи операторів «АСУ ВНЗ» на факультетах.

   

   

 

КОНТАКТИ

 03150, Україна, м. Київ-150, вул. Велика Васильківська, 73 (корпус № 1), кім. 227
  +38 (044) 287-40-35
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  


 

              

QR код для оплати в Приват24

 • Оплата можлива в додатку Приват24. Комісія банку - 1 грн

  38035 ikonki

 

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТ

   

Київський Національний Лінгвістичний університет

Tel: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
E-mail : knlu@knlu.edu.ua

Tel: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
E-mail : pk@knlu.edu.ua

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

03150, Україна
м. Київ-150,
вул.Велика Васильківська,73

Legal notice

Top