КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ


 

Результати анонімного опитування здобувачів вищої освіти щодо можливих порушень антикорупційного законодавства в діяльності Університету

 

До уваги суб’єктів декларування!

З 24 жовтня 2022 року НАЗК запустило онлайн-курс про електронне декларування: https://nazk.gov.ua/uk/novyny/nazk-zapustylo-novyj-onlajn-kurs-pro-elektronne-deklaruvannya/

 

 

Шановні студенти КНЛУ!

На минулому тижні відбулася онлайн-конференція «Вступна кампанія 2022: ефективність роботи уповноважених закладів вищої освіти», на якій обговорювалися результати пілотного проєкту Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) щодо аналізу корупційних ризиків у вступній кампанії 2022 та роль уповноважених з антикорупційної діяльності під час організації процесів вступу. Крім цього, для уповноважених з антикорупційної діяльності закладів вищої освіти було проведено тренінг «Антикорупційна робота Уповноваженого зі студентами».

Щира подяка команді НАЗК за проведені заходи та цінні практичні поради щодо антикорупційної діяльності у закладах вищої освіти. Завдяки отриманій інформації в Уповноваженої з антикорупційної діяльності КНЛУ з’явилося ще більше інструментів для запобігання корупційним правопорушенням в Університеті.

Уповноважена з антикорупційної

діяльності КНЛУ

Катерина ВОРОНЦОВА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

УВАГА!

Відповідно до положення КНЛУ «Про порядок прийняття та розгляд повідомлень щодо порушень норм антикорупційного законодавства в Київському національному лінгвістичному університеті» від 07.12.2020 р. № 548-о повідомити про порушення норм антикорупційного законодавства можна:

  • З використанням засобів поштового зв'язку на адресу: 03150, м. Київ – 150, вул. Велика Васильківська, 73.
  • На загальноуніверситетську електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та на електронну адресу Уповноваженої особи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою «Про порушення норм антикорупційного законодавства», «Про корупцію).

Повідомлення, які надходять на загальноуніверситетську електронну пошту чи електронну пошту Уповноваженої особи, направляються з підписом викривача у сканованому вигляді.

  • Передається викривачем особисто до служби з ведення діловодства Університету (загальний відділ).
  • Засобами телекомунікацій на спеціальну телефонну лінію Уповноваженої особи за телефоном 287-23-84.

 

Повідомлення про порушення антикорупційного законодавства (форма) обов’язково має містити:

  • прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посаду та місце роботи;
  • інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, Антикорупційної програми КНЛУ тощо, які можуть бути перевірені;
  • прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автора повідомлення).

Повідомлення про порушення норм антикорупційного законодавства може бути здійснено працівниками Університету без зазначення авторства (анонімно) будь-яким способом, зазначеним у зазначеному вище положенні. Вимоги до анонімних повідомлень про порушення норм антикорупційного законодавства та порядок їх розгляду визначено частиною п’ятою статті 53 Закону.

Повідомлення про порушення норм антикорупційного законодавства, яке не відповідає вимогам Закону, розглядається відповідно до вимог, установлених іншими законами України.

Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

Ви можете повідомити про корупцію до НАЗК за телефоном +38(044) 200-06-91 та на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


УВАГА!

Для забезпечення належного контролю за дотриманням прав учасників освітнього процесу в Університеті, оперативного реагування на можливі факти порушень чинного законодавства про вищу освіту, антикорупційного законодавства приймаються звернення на спеціальну електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ректорат


 

              

QR код для оплати в Приват24

  • Оплата можлива в додатку Приват24. Комісія банку - 1 грн

    38035 ikonki

 

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТ

   

Київський Національний Лінгвістичний університет

Tel: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
E-mail : knlu@knlu.edu.ua

Tel: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
E-mail : pk@knlu.edu.ua

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

03150, Україна
м. Київ-150,
вул.Велика Васильківська,73

Legal notice

Top