КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ) - заклад вищої освіти України. Заснований 30 березня 1948 року як Київський державний педагогічний інститут іноземних мов. Розташований у Києві, Печерський район. Має статус автономного навчального закладу.

КНЛУ - провідний освітній та науково-методичний центр з підготовки фахівців з іноземної філології та перекладачів вищої кваліфікації.

На факультетах германської філології і перекладу, романської філології і перекладу, східної і слов’янської філології, педагогічному факультеті романо-германської та української філології, факультеті туризму, бізнесу і психології навчаються здобувачі вищої освіти, майбутні фахівці філологи, перекладачі, вчителі та викладачі іноземних мов, туризмознавці, маркетологи, менеджери та психологи.

НОВИНИ  ТА ПОДІЇ

Банківські реквізити для оплат

revizity dlya2

Київський Національний Лінгвістичний університет