П'ятниця, 27 вересня 2024 12:38

Всесвітній день туризму та День туризму в Україні!

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму та День туризму в Україні!

Туризм сприяє насиченню нашого життя емоційними враженнями та незабутніми спогадами, переносить нас у різні історичні періоди та занурює в атмосферу тодішніх подій. Завдяки туризму відкриваються нові горизонти, стають доступними найцікавіші надбання Людства! Туризм дарує радість, бажання жити і творити!

З нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні студенти та викладачі факультету туризму, бізнесу і психології разом із друзями з факультету східної і словʼянської філології відвідали Національний дендрологічний парк «Софіївка» в Умані — шедевр світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII — початку XIX століть.

Дорогі друзі! Шановні колеги! Бажаємо всім якнайшвидше подорожувати під мирним небом України, насолоджуючись надзвичайною красою рідної землі, а також відчути повноцінний подих мандрівок країнами цивілізованого світу!

Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість мандрувати Україною та відвідувати культурні обʼєкти та природні памʼятки. Віримо, туризм стане одним із символів відновлення та процвітання України!

Факультет туризму, бізнесу і психології