Четвер, 30 травня 2024 11:24

Здобутки на факультеті туризму, бізнесу і психології

Науково-дослідна робота - невід'ємна складова освітнього процесу на факультеті туризму, бізнесу і психології. Наші здобутки - це призові місця наших студентів на конкурсах студентських наукових робіт, участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях і семінарах!

За підготовку студентів-переможців І (університетського) туру міжнародних та всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт цьогоріч Подяками були відзначені Ганна Кучерява, Володимир Васильчук, Максим Гедін, Світлана Лиса, Юлія Глівінська, Віктор Зінченко, Валентина Кириленко. Дипломами І та ІІ ступенів нагороджені Анастасія Мелашенко, Анастасія Попова, Анастасія Франчук, Іванна Спасіченко, Віктор Мадзігон, Діана Богдан, Інна Колісніченко, Софія Якимчук, Ксенія Однолько, Альона Бабич, Дарина Курносенко, Анастасія Корнієнко, Владислава Золотар.

Щиро вітаємо наших шановних колег і талановитих студентів з науковими досягненнями та відзнаками! Бажаємо успішно продовжувати науково-дослідну діяльність в Київському національному лінгвістичному університеті!