Тренінг для представників закладів професійної освіти «Проєкти Еразмус+: пріоритети, формування проєктних заявок, логіко-структурний підхід»

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Folkuniversitetet (Швеція) запрошують представників закладів освіти узяти участь у тренінгу «Проєкти Еразмус+: пріоритети, формування проєктних заявок, логіко-структурний підхід».

Коли? 08 травня 2024 р.

Де?  Онлайн (платформа ZOOM)

️Кількість місць обмежена.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Мова заходу: англійська

Реєстрація обов’язкова. Форма заявки для участі відкрита до 12:00 год. 07 травня 2024 р. Лист-підтвердження про участь буде надіслано е-поштою зареєстрованим учасникам до 16:00 год. 07 травня 2024 р. Реєстрацію може бути закрито раніше за умови реєстрації максимально можливої кількості учасників.

У випадку питань, звертатись до контактної особи:

22 квітня 2024 року в місті Києві в спортивному манежі № 2 Державного торговельно-економічного університету відбулися змагання з настільного тенісу серед студентських команд закладів вищої освіти в рамках змагань XIХ Універсіади міста Києва. Керівництво підготовкою та проведенням змагань було організовано Київським міським відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

До складу жіночої команди КНЛУ увійшли здобувачі вищої освіти 2 курсу факультету східної і слов'янської філології Дударєва Анастасія та Терещенко Дарина. Чоловіча команда КНЛУ була представлена здобувачем вищої освіти спеціальності 242 Туризм і рекреація Максимом Вовченко та здобувачем вищої освіти філологічного факультету освітніх технологій Іваном Кописто. Тренерами-представниками команд були професор кафедри психології і туризму, доктор історичних наук Володимир ВАСИЛЬЧУК та доцент кафедри психології і туризму з виконанням обов'язків заступника декана Максима ГЕДІНА.

Активно підтримували команди КНЛУ здобувачі вищої освіти спеціальності 242 Туризм і рекреація Іванна Спасіченко, Тетяна Мельник, Данило Юр'єв, Сергій Мороков, Валерія Ковтуненко.

Вітаємо команди КНЛУ з успішною участю у змаганнях і гідним представленням Київського національного лінгвістичного університету у змаганнях з настільного тенісу XIХ Універсіади міста Києва.

Шановні здобувачі вищої освіти КНЛУ!

Wednesday Meetup – студентський захід з міжнародного обміну від Університету Доккіо, Японська Держава

Wednesday Meetup студентський захід з міжнародного обміну, відбудеться на платформі Zoom 23 травня, 21 червня та 12 липня!

Базуючись на відгуках учасників, ми вирішили провести зустріч у цьому семестрі по п'ятницях, а не по середах.

Якщо ви хочете поспілкуватися про свої інтереси, знайти нових друзів або покращити свої мовні навички, ми сподіваємося, що ви приєднаєтеся до нас на цьому заході.

❗️Реєстрація на 1-шу зустріч до 23 травня 2024 р.

Студенти можуть подати заявку за допомогою QR-коду на флаєрі.

Для запитів щодо цього заходу надсилайте повідомлення на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

GKS International Reconstruction Talent Scholarship Track», що спрямована на підготовку українських громадян для післявоєнної відбудови держави.
Одночасно з навчанням корейської мови учасникам програми також викладатиметься один з 5 спеціалізованих або загальних курсів:

1) загальний (загальне навчання корейській мові);

2) медицина (охорона здоров'я);

3) відбудова міст;

4) програмне забезпечення штучного інтелекту;

5) енергетика (довкілля).

Детальна інформація стосовно умов і процедури отримання стипендії

міститься у додатку.

Міністерство спільно з Корейським освітнім центром приймає документи від кандидатів, підготовлені відповідно до вимог корейської сторони, до 20 травня 2024 року.

До Міністерства освіти і науки України пакет документів подається в електронній та паперовій формах (документи надсилаються в обох зазначених формах).

В електронній формі скановані документи (формат PDF) надсилаються до Міністерства на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., до Корейського освітнього центру на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон для довідок:
+ 38 (044) 300 70 78.

У паперовій формі – приймаються за адресою: пр. Берестейський, 10, м. Київ, 01135, Міністерство освіти і науки України, директорат міжнародної співпраці з приміткою на конверті «Стипендії для вивчення корейської мови

2024, спеціалізований курс № …».

❗Водночас звертаємо увагу на те, що відповідно до пункту 26 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57, виїзд з України чоловіків віком 18–60 років – здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, асистентів-стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти, під час дії воєнного стану обмежено.

З детальною інформацією можна ознайомитись у додатках тут.

[ROK]_Letter_to_the_Ukrainian_Ministry_of_Education_and_Science_
from_the_Ministry_of_Education_of_the_Republic_of_Korea

2024 GKS IRTS Application Forms

2024 GKS IRTS Scholar Application Guidelines (English)