КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ


До уваги

здобувачів вищої освіти!

Корейська наукова академія Корейського науково-технологічного інституту (м. Пусан, Республіка Корея) запрошує українських студентів першого курсу з математики та природничих наук на навчання у 2024 році.

Детальна інформація щодо стипендійної можливості додається.

До уваги

здобувачів вищої освіти!

За ініціативи Європейського Союзу та підтримки Уряду Грузії і Фонду міжнародного бакалаврату оголошено конкурс на нову стипендіальну програму  для навчання в Європейській школі Східного партнерства (м. Тбілісі, Грузія) у 2023/2024 навчальному році.

Детальна інформація щодо стипендійної можливості додається.

 
Команда veliki.com.ua оголошує про початок конкурсу для студентів українських вузів!
Наша мета, підтримати студентів у непростий час, змотивувати їх до навчання, подарувати приємні емоції від творчого процесу.
Оголошуємо початок конкурсу на грант у розмірі 20000 (двадцять тисяч) гривень! 
 
Студент може обрати будь яку тему, із запропонованих, за своїм бажанням. Написати твір згідно вимог.
Усі роботи будуть перевірені суддівською колегію створеною із співробітників компанії та партнерів.
У визначені терміни переможець буде оголошений на сайті компанії! 
Приклади статей можна знайти за посиланням: ᐉ Статті в магазині VELIKI.
 
Деталі конкурсу опубліковані на сторінці сайту: https://veliki.com.ua/ua/dir_fishing.htm#scholarship

 

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлене Указом Президента України «Про День Соборності України» від 21 січня 1999 року № 42.

Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі.

Він увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття. Це – основоположна віха українського державотворення.

 Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам'яті
до Дня Соборності України – 2023 та 105-ї річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки

 

ДО УВАГИ

здобувачів вищої освіти і науково-педагогічних працівників

Університету! 

Враховуючи звернення здобувачів вищої освіти, студентської ради і науково-педагогічних працівників Університету, з метою створення додаткових можливостей для підвищення ефективності освітнього процесу і поліпшення якості підготовки майбутніх фахівців в умовах воєнної агресії російської федерації проти України вчена рада Київського національного лінгвістичного університету ухвалила рішення про те, що:

  • освітній процес в Університеті в ІІ семестрі 2022/2023 навчального року для студентів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти починається 01 лютого 2023 р.;
  • тривалість ІІ семестру 2022/2023 навчального року для студентів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти з 01 лютого 2023 р. по 30 червня 2023 р.;
  • освітній процес у ІІ семестрі 2022/2023 н. р. для студентів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти Університету здійснюється в дистанційному форматі. Передбачено, що навчальні заняття зі здобувачами вищої освіти проводяться в реальному часі у форматі онлайн відповідно до затверджених в установленому порядку розкладів занять з понеділка по п’ятницю включно. Початок занять – 08:00;
  • рішення щодо формату (онлайн чи офлайн) проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії 2022/2023 н. р. і атестації здобувачів вищої освіти ступеня бакалавр у 2023 р. буде прийнято вченою радою КНЛУ пізніше.

Рішення вченої ради Університету введено в дію наказом ректора від 17 січня 2023 р. № 30-о.

Ректорат

До уваги

науково-педагогічних і педагогічних працівників

Університету!
Оголошується конкурс

для участі у програмі Erasmus+ Staff Mobility for teaching
у Відкритому університеті Кіпру, Республіка Кіпр

 

Вимоги до кандидата:

  • володіння англійською \ новогрецькою мовою не нижче рівня В2;
  • наявність закордонного паспорта.

Вся детальна інформація щодо конкурсного відбору – у вкладенні.

Повний список освітніх програм Відкритого університету Кіпру за покликанням: https://www.ouc.ac.cy/index.php/en/studies.

  1. Для участі в конкурсі потрібно до 12:00 23 січня 2023 р. включно надіслати на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:

- заяву на участь у конкурсі (зразок – у дод. 1Б «Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасників освітнього процесу Київського національного лінгвістичного університету (зі змінами)» https://1drv.ms/b/s!ApCbMGU-a2logbN-CukV2zRIWbqtjw?e=d21Ner);

- мотиваційний лист, написаний українською мовою (1-2 сторінки);

- попередньо заповнений Mobility Agreement (для детальної інформації зверніться до координатора освітньої програми Відкритого університету Кіпру https://www.ouc.ac.cy/index.php/en/university/university-personnel/academic-personnel-en/searching);

- копію закордонного паспорта.

  1. Дату, час і місце проведення співбесіди буде повідомлено на веб-сайті КНЛУ додатково.

Відділ міжнародних зв’язків

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній відеоконференції "AD ORBEM PER LINGUAS. ДО СВІТУ ЧЕРЕЗ МОВИ", яка відбудеться 18-19 травня 2023 року. 

 

До уваги

здобувачів вищої освіти!

Уряд Республіки Узбекистан надає громадянам України грант для навчання за магістерською програмою в Міжнародному університеті туризму та культурної спадщини «Шовковий Шлях» (м. Самарканд, Республіка Узбекистан) у 2023/2024 навчальному році. Детальна інформація щодо стипендійної можливості додається.

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій конференції "Метамодернізм як культурна домінанта сучасності", що відбудеться 23-24 березня 2023 року.
 
 
КАФЕДРА ТЕОРІЇ ТА ІСТОРІЇ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ запрошує на відкриту лекцію професора Лілії Корнільєвої (ХНПУ імені Григорія Сковороди) на тему: "Meeting new people. First impressions, first conclusions". 
 
Лекція відбудеться 12 січня 2023 року о 10.00 за посиланням.
Сторінка 1 із 12

              

Банківські реквізити для оплат

revizity dlya2

   

Київський Національний Лінгвістичний університет

Tel: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
Tel: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
Fax :+38 (044) 287-67-88

е-mail : knlu@knlu.edu.ua

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

03150, Україна
м. Київ-150,
вул.Велика Васильківська,73

Legal notice

Top