Спеціальність 035 Філологія, Освітня програма "Арабська мова і література та переклад, друга східна мова, західноєвропейська мова", перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

ВІДОМОСТІ про самооцінювання освітньої програми "Арабська мова і література та переклад, друга східна мова, західноєвропейська мова", перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

ПРОГРАМА дистанційного візиту експертної групи

Відкрита зустріч з експертною групою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

У КНЛУ з 13 по 15 лютого 2024 року проходитиме акредитаційна експертиза освітніх програм: "Японська мова і література та переклад, західноєвропейська мова", "Корейська мова і література та переклад, західноєвропейська мова" та "Арабська мова і література та переклад, друга східна мова, західноєвропейська мова" із використанням технічних засобів відеозв’язку.

ПРОГРАМА дистанційного візиту експертної групи

Відкрита зустріч з експертами Національного агентства відбудеться  13 лютого 2024 о  17:15.

Підключитись до конференції Zoom:

Ідентифікатор конференції: 867 7661 2863

Пароль: 921070

Мета зустрічі: спілкування з усіма зацікавленими сторонами процесу акредитації освітніх програм.

Запрошуємо усіх бажаючих!

ЗВІТ про результати акредитаційної експертизи освітньої програми

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК галузевої експертної ради щодо можливості акредитації освітньої програми