Спеціальність 014 Середня освіта, Освітня програма "Викладання європейських мов на основі комбінованих технологій (англійська мова і друга західноєвропейська мова)", другий (магістерський) рівень вищої освіти

ВІДОМОСТІ про самооцінювання освітньої програми "Викладання європейських мов на основі комбінованих технологій (англійська мова і друга західноєвропейська мова)", другий (магістерський) рівень

ПРОГРАМА дистанційного візиту експертної групи

Запрошуємо всіх бажаючих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України

спеціальність 014 Середня освіта

рівень здобуття освіти другий (магістерський)

ПРОГРАМА дистанційного візиту експертної групи

Мета зустрічі: поділитися з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти враженнями, інформацією про освітню програму, організацію та реалізацію освітнього процесу на ній.

Зустріч відбудеться на платформі ZOOM 16 жовтня 2023 р. о 17.00 (Київський час). Покликання, ідентифікатор конференції та пароль див. нижче.

ID41998 Київський національний лінгвістичний університет ОП "Викладання європейських мов на основі комбінованих технологій (англійська мова і друга західноєвропейська мова)"

Час: 16 жовтня 2023 року 17:00 Київ

Увійти в Zoom Конференцію

Пароль: 2023