КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ


 

Предмова

 

За шістдесят років свого існування Київський національний лінгвістичний університет пройшов довгий і складний шлях, що був позначений вагомими досягненнями у багатьох галузях іноземної філології.

Детальніше:Предмова

 

Факультет перекладознавства

 

Нові суспільно-політичні реалії життя України наприкінці ХХ ст. внесли новий подих і в університетське життя. Нагальною потребою стала підготовка дипломованих спеціалістів у галузі перекладу, і це завдання стало визначальним при створенні факультету перекладачів.

Детальніше:Факультет перекладознавства

 

Факультет економіки і права

 

Детальніше:Факультет економіки і права

 

Факультет романської філології і перекладу

 

Факультет французької мови є одним із трьох факультетів, які беруть свій початок від часу заснування Київського державного педагогічного інституту іноземних мов (жовтень 1948 р.). За 60 років свого існування факультет став одним з провідних українських центрів підготовки фахівців з іноземних мов і культур.

Детальніше:Факультет романської філології і перекладу

 

Факультет германської філології

 

Створення факультету німецької мови було започатковано 1 жовтня 1948 року. Перші роки відділення німецької мови входило до складу факультету англійської мови. Протягом 1955/1956 навчального року, коли факультет німецької мови став самостійним навчально-науковим підрозділом, його очолював кандидат філологічних наук, доцент Харенко Михайло Федорович

Детальніше:Факультет германської філології

 

Факультет слов'янської філології

 

Підготовку фахівців-філологів для зарубіжних країн Київський державний педагогічний інститут іноземних мов розпочав понад 30 років тому. Саме тоді було створено факультет російської мови для іноземних громадян, з 1992 року – факультет слов’янських мов.

Детальніше:Факультет слов'янської філології

 

Факультет Сходознавства

 

Сходознавство в Україні має давні традиції та значні здобутки: досить згадати хоча б наукову школу академіка Агатангела Кримського. Проте, на початку 30-х рр. ХХ ст. сходознавчі дослідження в нашій країні було згорнуто, а переважна більшість учених-сходознавців репресована, що завдало непоправної шкоди цьому напряму української науки.

Детальніше:Факультет Сходознавства

 

Кафедра історії України та зарубіжних країн.

 

Кафедра історії України та зарубіжних країн (до 28 серпня 2000 р. – кафедра історії України) як самостійний підрозділ існує з 1987 р. Вона стала однією з перших кафедр історії України, які почали створюватися в Україні після проголошення незалежності.

Детальніше:Загальноуніверситетські кафедри

Науково-методичний Центр інтенсивного навчання іноземних мов

 

Науково-методичний Центр інтенсивного навчання іноземних мов, очолюваний Т.О.Петровою, здійснює навчальну й навчально-методичну роботу з курсів ділової іноземної мови, підготовчих курсів для вступу до КНЛУ та до інших вищих навчальних закладів України, курсів для школярів 5 – 10-класів. Директорами Центру були О.І.Селіванова, В.М.Тітова .

Детальніше:Науково-методичний Центр інтенсивного навчання іноземних мов

 Організація навчально-виховної інауково-дослідницької роботи

Науково-методичний Центр інтенсивного навчання іноземних мов, очолюваний Т.О.Петровою, здійснює навчальну й навчально-методичну роботу з курсів ділової іноземної мови, підготовчих курсів для вступу до КНЛУ та до інших вищих навчальних закладів України, курсів для школярів 5 – 10-класів. Директорами Центру були О.І.Селіванова, В.М.Тітова .

Детальніше:Організація навчально-виховної інауково-дослідницької роботи

              

QR код для оплати в Приват24

  • Оплата можлива в додатку Приват24. Комісія банку - 1 грн

    38035 ikonki

 

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТ

   

Київський Національний Лінгвістичний університет

Tel: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
E-mail : knlu@knlu.edu.ua

Tel: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
E-mail : pk@knlu.edu.ua

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

03150, Україна
м. Київ-150,
вул.Велика Васильківська,73

Legal notice

Top