Понеділок, 02 січня 2023 13:39

Новорічне привітання від Центру культури і мистецтв КНЛУ 2023!

З Новим Роком та Різдвом Христовим, дорогі студенти, викладачі, колеги! Цей рік зробив нас усіх сильнішими. І ми довели всьому світу, що Українці незламна нація!!! Кажуть, що в найтемніші часи видно найсвітліших. Саме світло кожного Українця наразі - наша єдність і магія, а до цього - добро та співчуття сердець, віра і любов. Любов до своєї країни, до своєї справи, ближнього свого. Ми дуже сильний і працелюбний народ. Ми все відбудуємо і зробимо ще краще. Тож перше, чого нам так всім хочеться - це перемоги і нехай вона обов'язково станеться в наступаючому новому 2023 році і настане мир. Також бажаємо всім всім побільше світлих, щасливих моментів, радості, любові, достатку, а також успішного 2023 року в усіх цілях і починаннях! І справжнього справжнього дива як у нашій маленькій казці.