Середа, 08 березня 2023 08:50

Вітаємо переможниць олімпіади з української мови!

28 лютого 2023 року в КНЛУ дистанційно проходив університетський тур олімпіади з української мови. У ньому взяли участь студенти з 1-го та 2-го курсів І (бакалаврського) рівня здобуття вищої освіти факультету германської філології, факультету романської філології і перекладу, педагогічного факультету романо-германської та слов’янської філології, факультету східної і слов’янської філології КНЛУ.

З-поміж усіх учасників олімпіади, що загалом виявили високий рівень знань з української мови, перше місце вибороли Грігор’єва Дарія Олександрівна, студентка факультету східної і слов’янської філології (Кор 15-22), та Небесна Лана Анатоліївна, студентка факультету германської філології і перекладу (Па 11-22); друге місце посіла Сердюк Катерина Сергіївна, студентка факультету германської філології і перекладу (Пн 13-21); третє місце здобула Сайко Ганна Олександрівна, студентка факультету романської філології і перекладу (МЛі 01-22).

Найкращим знавцем морфології та морфемної будови слова стала Прус Ірина Ігорівна, студентка факультету східної і слов’янської філології (Пол 17-22).

Щиро вітаємо переможниць!