Четвер, 17 жовтня 2024 11:24

Підписано меморандум з "Resource Studio"

Ми підписали меморандум з "Resource Studio"

У сьогоденному світі рівень успіху людини вже не залежить лише від її професійних компетентностей (hard skills) і від того, наскільки добре вона виконує свої безпосередні функційні обов'язки. Успіх потребує від фахівця володіння так званими м'якими навичками (soft skills). Мало вміти якісно виконувати свою роботу:

• треба вміти презентувати себе, свої знання, уміння і навички;
  • треба вміти комунікувати з різними людьми, уміти переконувати інших, а коли треба — аргументовано дискутувати й виступати публічно;
  • треба вміти бути командним гравцем і водночас розвивати в собі лідерські якості, аби змогти в потрібний момент організувати команду однодумців і повести її за собою;
  • треба володіти навичками тайм-менеджменту, уміти планувати й мислити стратегічно;
  • треба мати стресостійкість й велику адаптивну здатність;
  • треба хотіти навчатися протягом усього життя, мати жагу до знань і самовдосконалення;
  • треба бути креативним і мати критичне мислення.

Це — список основних "м'яких навичок", без яких досягти успіху в житті (і не лише професійному) просто неможливо. Таких "треба" є набагато більше.

"Resource Studio" має потужну команду коучів і значний досвід проведення тренінгів для студентів — хлопців і дівчат, які хочуть досягнути життєвого успіху. Команда "Resource Studio" співпрацює з багатьма університетами, а всі тренінги для студентів — безкоштовні. Минулого тижня ми — делегація КНЛУ, до складу якої входили проректор з навчально-виховної роботи Сергій Сорокін, а також декан факультету східної і слов'янської філології Марина Охріменко і помічник ректора із зовнішніх зв'язків Єгор Лелецький — підписали меморандум про співпрацю, який дозволить організовувати програму тренінгів — "Апгрейд власного софту" на безкоштовній основі для студентів Київського національного лінгвістичного університету. Координатором програми від нашого університету буде декан Марина Охріменко. Інформація про початок відбору учасників програми буде незабаром, стежте за інформацією на наших офіційних каналах.

#knlu_1948 — місце сили !