Середа, 09 жовтня 2024 09:58

Святкування 40-річчя Музею історії Київського національного лінгвістичного Університету

8 жовтня 2024 Музей історії Київського національного лінгвістичного університету урочисто відзначив своє 40-річчя.

В урочистому заході з нагоди святкування взяли участь науково-педагогічні працівники Університету, співробітники бібліотеки та редакційно-видавничого відділу, студенти факультету туризму, бізнесу і психології.

Від ректорату Музей привітала проректор з наукової роботи і міжнародного співробітництва, доктор філологічних наук, професор Алла Валер'янівна Корольова.

Чимало теплих слів на адресу Музею присутні почули від декана факультету туризму, бізнесу і психології, кандидата географічних наук, доцента Ганни Олександрівни Кучерявої, представників кафедри психології і туризму – доктора історичних наук, професора Володимира Миколайовича Васильчука та кандидата історичних наук, доцента Максима Сергійовича Гедіна.

Своїми спогадами про історію створення Музею поділилася заступник директора бібліотеки Ірина Олександрівна Мандрієвська.

Висловлюємо щиру подяку за надані фотографії начальнику редакційно-видавничого відділу
Галині Вікторівні Москалюк.