Четвер, 07 березня 2024 14:47

В УНІВЕРСИТЕТІ ПРОДОВЖЕНО ЦИКЛ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

06 березня 2024 року у конференц-залі навчального корпусу № 3 Університету було продовжено цикл занять з тактичної медицини для здобувачів вищої освіти, працівників і науково-педагогічних працівників усіх підрозділів Університету, які організовані керівництвом цивільного захисту Київського національного лінгвістичного університету спільно з головою профкому Університету КОМОВОЮ О. С.,.

Інтерактивне заняття з тактичної медицини відбулося в режимі  активного тренінгу із засвоєнням навиків надання домедичної допомоги пораненим  особам та зупинки кровотечі з правильним накладанням турнікету.

Учасники тренінгу із задоволенням та інтересом намагалися правильно встановити турнікет на руки та ноги своїх друзів. При цьому всі учасники багато жартували, підбадьорювали один одного. Неформальне спілкування між студентами і працівниками, сучасні форми інтерактивного тренінгу від бійців третьої штурмової бригади з цікавістю були сприйняті учасниками заняття.

Штаб цивільного захисту цивільного захисту Університету