П'ятниця, 14 жовтня 2022 11:30

З Днем захисника і захисниці України! З Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня Україна відзначає День захисника і захисниці України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці два свята символічно і нерозривно переплели між собою не одне покоління і увібрали в себе не одну традицію Української держави. Наші воїни – мудрі спадкоємці козацької гідності і сили – не шкодують свого життя, визволяючи рідну землю від ворога заради кожного дорослого і малого українця і всіх тих, хто ще тільки з'явиться на святій українській землі! Шановні захисники та захисниці! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай Пресвята Богородиця покриє українське військо Покровою Святого захисту, даруючи благословення і міцне здоров'я кожному воїну, волю та незалежність – нашій державі! Наші шановні захисники і захисниці! Ви є символом незламності та відданої любові до своєї країни, рідної землі, до кожного з нас! Ви - наша надія і віра в майбутнє! Пишаємось, цінуємо, любимо і пам'ятаємо… З Днем захисника і захисниць України! З Днем українського козацтва!