Четвер, 06 жовтня 2022 12:12

ЦІКАВА ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ З ВЕТЕРАНАМИ ВІЙСЬКОВИХ ПІДРОЗДІЛІВ АЗОВ

05 жовтня 2022 року
у конференц-залі навчального корпусу №3 Університету відбулося надзвичайно цікаве інтерактивне заняття з тактичної медицини для студентів та співробітників факультету східної і слов'янської філології та факультету туризму, бізнесу і психології з ветеранами військових підрозділів АЗОВ – Андрієм РЕКУНОМ, координатором благодійного фонду Support AZOV, головою благодійного фонду «Захист України», молодшим сержантом військового підрозділу АЗОВ-Київ та Валентином ЛИТВЯКОМ, учасником бойових дій на Донбасі з 2014 року, ветераном військового підрозділу АЗОВ-Київ, командиром відділення штурмового підрозділу важкої піхоти. Неформальне спілкування зі студентами, сучасні форми інтерактивного тренінгу від азовців з цікавістю були сприйняті студентами. Можливість отримання навичків надання першої домедичної допомоги особам з вогнепальними пораненнями та зупинки кровотечі знайшло чимало охочих здобути навички накладання турнікетів, організації евакуації поранених з поля бою. Хлопці й дівчата із задоволенням приміряли на себе важку військову амуніцію, з інтересом вивчали наповнення військової медичної аптечки, із задоволенням намагалися правильно встановити турнікет на руки та ноги своїх друзів. При цьому всі учасники багато жартували, підбадьорювали один одного. Після завершення заняття студенти не поспішали покидати аудиторію. Ще довго вони розмовляли з азовцями, робили селфі в броніках, примірювали шоломи. Встигли, навіть, задонатити на користь родин бійців АЗОВУ.

Організатори зустрічі – д.і.н., проф. Васильчук В.М. та голова первинної профспілкової організації КНЛУ Комова О.С. щиро подякували азовцям за цікаве й змістовне заняття й висловили сподівання на продовження співпраці з ними.

ФОТОГАЛЕРЕЯ НОВИНИ

Штаб цивільного захисту Університету