Середа, 23 серпня 2023 07:22

З Днем Народження УКРАЇНО!

24 СЕРПНЯ 2023 року – особливий і непростий День Незалежності України. Це вісник і символ нашої незламної боротьби за Свободу!

Державне свято під звуки сирен та вибухи снарядів, на жаль, реалії 32 річниці незалежності України. Але нехай це стане нагадуванням усім, якою дорогою ціною дістається нам наша свобода.

Віримо і знаємо, що цей день буде черговою перемогою України над агресією, днем наближення миру, спокійного життя в усіх українських містах і селах.

Нехай майорить нетлінно рідний український прапор над нами, нехай єднає усіх українська пісня і українське слово!

Борімося - поборемо!

Київський національний лінгвістичний університет щиро вітає усіх із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України, такої мужньої, сильної, нескореної, вільної і надзвичайно красивої!