Середа, 16 жовтня 2024 11:00

Тематична зустріч “Італійська мова та книга: світ поміж рядків. Італійські письменники, твори яких мало перекладали українською мовою”

16 жовтня 2024 року у рамках 24 Тижня італійської мови освітньо-культурний центр італійської мови КНЛУ за підтримки Італійського інституту культури в м. Києві запрошує всіх на тематичну зустріч “Італійська мова та книга: світ поміж рядків. Італійські письменники, твори яких мало перекладали українською мовою”. Долучитися до культурної події просимо за посиланням.

Il 16 ottobre 2024, nell'ambito della XXIV Edizione della Settimana della Lingua Italiana nel Mondo, il Centro culturale della lingua italiana della KNLU, con il sostegno dell'Istituto Italiano di Cultura di Kiev, vi invita all'incontro temático L'italiano e il libro: il mondo fra le righe. Scrittori italiani poco tradotti in Ucraina. Per partecipare all'evento seguite il link.