Вівторок, 23 квітня 2024 13:42

Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Бельгія в Україні пана Петера Ван Де Велде до Київського національного лінгвістичного університету

22 квітня 2024 р. відбувся візит Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Бельгія в Україні пана Петера Ван Де Велде до Київського національного лінгвістичного університету.

Під час офіційної зустрічі Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Бельгія в Україні пана Петера Ван Де Велде з ректором КНЛУ проф. Р. В. Васьком обговорено перспективи співпраці з Посольством Королівства Бельгія в Україні у сферах освіти, науки і культури.

На зустрічі зі студентами Надзвичайний і Повноважний Посол пан Петер Ван Де Велде виступив із доповіддю на тему: «THE EU AND THE BELGIAN UE PRESIDENCY», відповів на цікаві запитання студентів та завідувачів кафедр проф. Ізотової Н. П. і проф. Шутової М. О.

Дякуємо пану Петеру Ван Де Велде і делегації Посольства Королівства Бельгія в Україні за візит до нашого Університету!