Четвер, 29 лютого 2024 15:27

Візит делегації Посольства Французької Республіки в Україні до Київського національного лінгвістичного університету

Від Київського національного лінгвістичного університету у зустрічі взяли участь проректор з наукової роботи і міжнародного співробітництва доктор філологічних наук, професор Алла КОРОЛЬОВА, декан факультету романської філології і перекладу, кандидат філологічних наук, доцент Катерина ЄСИПОВИЧ, завідувач кафедри італійської і французької філології та перекладу, доктор філологічних наук, доцент Наталія ФІЛОНЕНКО, завідувач кафедри романських мов, кандидат філологічних наук Віра РУБАН, начальник відділу міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук, доцент Ганна ЛЕБЕДИНЕЦЬ, доцент кафедри романських мов, кандидат філологічних наук Наталія ДЯЧЕНКО та фахівець І категорії відділу міжнародних зв’язків Аміна САІДАХМЕДОВА.

Розуміючи ситуацію воєнного стану в Україні, п. Елоїз Мармузе де ла Тай поцікавилася, як Університет забезпечує умови навчання під час повітряних тривог, і разом з делегацією відвідала Укриття корпусу 2 Університету.