П'ятниця, 09 лютого 2024 17:06

Конкурсний відбір для участі у Програмі міжнародної академічної мобільності в Нагойському університеті іноземних досліджень у І семестрі 2024 / 2025 навчального року

До уваги

здобувачів вищої освіти!

Оголошується Конкурсний відбір для участі
у Програмі міжнародної академічної мобільності

в Нагойському університеті іноземних досліджень

у І семестрі 2024 / 2025 навчального року

До участі у Конкурсному відборі для проходження навчання за Програмою міжнародної академічної мобільності в Нагойському університеті іноземних досліджень допускаються здобувачі 2 і 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Вимоги до кандидата відповідно до Угоди про обмін здобувачами вищої освіти між Київським національним лінгвістичним університетом
і Нагойським університетом іноземних досліджень № 161 від 28.09.2022 р.:

1. Рівень володіння японською мовою не нижче N2.
  2. Наявність закордонного паспорта, дійсного протягом всього періоду навчання за Програмою міжнародної академічної мобільності.

Мова навчання – японська.

Витрати за навчання за рахунок сторони, що запрошує, інші витрати – за власний рахунок здобувача вищої освіти.

Для участі в Конкурсному відборі необхідно:

До 12:00 25 лютого 2024 р. включно надіслати на електронну адресу координатора відділу міжнародних зв’язків з програм міжнародної академічної мобільності Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:

1. Заяву на участь у Конкурсному відборі(зразок Заяви),підписану деканом відповідного факультету.
  2. CV (автобіографія) у форматі EUROPASS українською мовою.Автобіографія повинна містити інформацію про Вашу участь:
  • у студентському самоврядуванні групи / факультету / університету;
  • у студентських конкурсах наукових або творчих робіт, олімпіадах та інших заходах;
  • у наукових заходах та міжнародній діяльності (можливо наявність публікацій).

Детальніше за покликанням: https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv

1. Мотиваційний лист японською мовою(обсяг – 1 сторінка), який здобувач усно презентує Конкурсній комісії і який повинен містити відповіді на такі запитання:
    • Чому Ви бажаєте стати учасником Програми міжнародної академічної мобільності в Нагойському університеті іноземних досліджень?
    • Як навчання в Нагойському університеті іноземних досліджень зможе вплинути на реалізацію Ваших життєвих цілей і планів?
    • Які знання очікуєте опанувати і які навички здобути в Нагойському університеті іноземних досліджень?
    • Як Ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення Програми міжнародної академічної мобільності?
    • Як будете презентувати Україну і КНЛУ в Нагойському університеті іноземних досліджень?

Регламент усного виступу на засіданні Конкурсної комісії – 5-7 хвилин.

1. Витяг залікової книжки з електронного кабінету(останні дві заліково-екзаменаційні сесії) із зазначенням середнього балу успішності.
  2. Копію ідентифікаційної сторінки закордонного паспорта.

Документи, надіслані після зазначеного терміну, не приймаються!

Критерії оцінювання учасників Конкурсного відбору згідно з пунктом 4.5.5. Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті:

• рейтинг успішності (відсутність академічних заборгованостей впродовж останнього навчального року, середній бал успішності за два останні семестри – не нижче 75 С);
  • рівень володіння японською мовою не нижче рівня N2;
  • участь в освітніх, міжнародних конкурсах, олімпіадах тощо;
  • участь у студентському самоврядуванні;
  • вмотивованість, комунікабельність.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 57 від 27.01.1995 р. зі змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України № 166 від 28.02.2022.

Дату, час і місце проведення співбесіди буде повідомлено на веб-сторінці КНЛУ додатково.