П'ятниця, 09 лютого 2024 15:36

Конкурсний відбір для проходження стажування за Програмою міжнародної мобільності Erasmus+ KA171 ICM в Університеті Гранади (Королівство Іспанія)

До уваги

здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня здобуття вищої освіти!

Оголошується Конкурсний відбір для участі в

Програмі міжнародної академічної мобільності Erasmus+ KA171 ICM

в Університеті Гранади, Королівство Іспанія

у ІІ семестрі 2023 – 2024 н. р. (травень-липень 2024 р.)

До участі у Конкурсному відборі для проходження стажування за
Програмою міжнародної академічної мобільності Еразмус+ KA171 ICM допускаються здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 035 Філологія.

Вимоги до кандидата:

1. Рівень володіння англійською та/або іспанською мовами не нижче В2.
  2. Наявність наукових публікацій у фахових наукових виданнях, включених до затвердженого Переліку МОН України (категорії Б), у міжнародних виданнях, розділів у колективній монографії тощо.
  3. Участь у міжнародних наукових конференціях / всеукраїнських наукових конференціях.
  4. Виконаний в повному обсязі відповідно до запланованих термінів Індивідуальний план наукової роботи на період проведення Конкурсного відбору.

Кількість місць: 1.

Мова навчання – іспанська, англійська.

Усі витрати за рахунок сторони, що приймає.

Уся детальна інформація щодо Конкурсного відбору у вкладенні та за покликанням: https://internacional.ugr.es/pages/perfiles/estudiantes/incoming-erasmus-dimension-internacional?lang=en.

Для участі в Конкурсному відборі необхідно:

До 16:00 01 березня 2024 р. включно надіслати на електронну адресу координатора відділу міжнародних зв’язків з Програм міжнародної академічної мобільності Еразмус+ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:

1. Заяву на участь у Конкурсному відборі (зразок – у дод. 9 Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті).
  2. CV (автобіографія) у форматі EUROPASS українською мовою зі списком наукових публікацій (наукові публікації подавати з усіма вихідними даними і покликаннями на них). Автобіографія повинна містити інформацію про участь у наукових семінарах, конференціях, міжнародній діяльності, публікації тощо. Детальніше за покликанням: https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv.
  3. Мотиваційний лист українською та англійською та/або іспанською мовами (обсяг – 1 сторінка), який повинен містити відповіді на такі запитання:
    • Чому Ви бажаєте стати учасником Програми міжнародної академічної мобільності Erasmus+ KA171 ICM?
    • Відповідність наукових інтересів здобувача вищої освіти до реалізації наукових напрямів Програми міжнародної академічної мобільності Erasmus+ KA171 ICM в Університеті Гранади.
  4. Research Plan і Pre-admission letter, підписані координатором Програми міжнародної академічної мобільності Erasmus+ KA171 ICM Університету Гранади.
  5. Копію залікової книжки, засвідчену завідувачем аспірантури КНЛУ.
  6. Копію Індивідуального навчального плану, засвідчену завідувачем аспірантури КНЛУ.
  7. Копію Індивідуального плану наукової роботи, засвідчену завідувачем аспірантури КНЛУ.
  8. Копії документів (програм, матеріалів конференцій), які засвідчують участь у всеукраїнських, міжнародних тощо наукових конференціях (за наявності).
  9. Копії документів, які засвідчують участь у державних і міжнародних науково-дослідних проєктах (за наявності).
  10. Копії документів, які засвідчують участь у програмах академічної мобільності (за наявності).
  11. Копію ідентифікаційної сторінки закордонного паспорта.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента:  Granada-2024_Surname.

Документи, надіслані після зазначеного терміну, не приймаються!

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 57 від 27.01.1995 р. зі змінами  і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України № 166 від 28.02.2022.

Дату, час і місце проведення співбесіди буде повідомлено на веб-сторінці КНЛУ додатково.

відділ міжнародних зв’язків