П'ятниця, 24 листопада 2023 09:32

Конкурсний відбір для участі у Програмі міжнародної академічної мобільності в Поморському університеті в Слупську, Республіка Польща у ІІ семестрі 2023 – 2024 н. р.

До уваги

здобувачів вищої освіти!

Оголошується Конкурсний відбір для участі
у Програмі міжнародної академічної мобільності
в Поморському університеті в Слупську, Республіка Польща

у ІІ семестрі 2023 – 2024 н. р.

До участі у Конкурсному відборі на навчання за Програмою міжнародної академічної мобільності допускаються здобувачі 2 і 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальностей / спеціалізацій «035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», «035.043 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька», «014.021 Англійська мова і література» «014.022 Німецька мова і література», «035.033 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська», «073 Менеджмент»,
«075 Маркетинг», «242 Туризм і рекреація».

Вимоги до кандидата відповідно до Доповнення до Угоди про академічний обмін між Поморською академією в Слупську та Київським національним
лінгвістичним університетом:

1. Рівень володіння англійською мовою не нижче В2 (для спеціальностей
    «014.021 Англійська мова і література» «035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська»).
  2. Рівень володіння німецькою мовою не нижче В2 (для спеціальностей
    «035.043 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька», «014.022 Німецька мова і література»).
  3. Рівень володіння польською мовою не нижче рівня В2 (для спеціальності «035.033 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська»).

Мова навчання – англійська / німецька / польська.

Витрати за навчання за рахунок сторони, що приймає, інші витрати – за власний рахунок здобувача вищої освіти. Проживання за гуртожиток – 150 злотих.

Для участі в Конкурсному відборі необхідно:

До 12:00 30 листопада 2023 р. включно надіслати на електронну адресу координатора відділу міжнародних зв’язків з програм міжнародної академічної мобільності

1. Заяву на участь у Конкурсному відборі (зразок – у дод. 9 Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті
  2. CV (автобіографія) у форматі EUROPASS українською мовою. Автобіографія повинна містити інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, міжнародній діяльності, публікації тощо. Детальніше за покликанням: https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv
  3. Мотиваційний лист англійською / німецькою / польською мовами відповідно до спеціальності (обсяг – 1 сторінка), який повинен містити відповіді на такі запитання:
    • Чому Ви бажаєте стати учасником Програми міжнародної академічної мобільності?
    • Як навчання в Поморському університеті в Слупську зможе вплинути на реалізацію Ваших життєвих цілей?
    • Які знання очікуєте опанувати і які навички здобути в Поморському університеті в Слупську?
    • Як Ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення Програми міжнародної академічної мобільності?
  4. Витяг залікової книжки з електронного кабінету (останні дві заліково-екзаменаційні сесії) із зазначенням середнього балу успішності.
  5. Копію ідентифікаційної сторінки закордонного паспорта.

Документи, надіслані після зазначеного терміну, не приймаються!

Критерії оцінювання учасників Конкурсного відбору згідно з пунктом 4.5.5. Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті:

• рейтинг успішності (відсутність академічних заборгованостей впродовж останнього навчального року, середній бал успішності за два останні семестри – не нижче 75 С);
  • рівень володіння англійською / німецькою / польською мовами не нижче рівня В2 (копія сертифіката надсилається разом з усіма документами);
  • участь в освітніх, міжнародних, наукових конкурсах, олімпіадах тощо;
  • участь у студентському самоврядуванні;
  • вмотивованість, комунікабельність.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 57 від 27.01.1995 р. зі змінами  і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України № 166 від 28.02.2022.

Дату, час і місце проведення співбесіди буде повідомлено на веб-сторінці КНЛУ додатково.