Понеділок, 20 листопада 2023 12:36

Конкурсний відбір для науково-педагогічних працівників КНЛУ для проходження стажування за Програмою міжнародної академічної мобільності Erasmus+ KA171 Incoming Teaching Mobility Programme в Університеті Кадіса, Королівство Іспанія

До уваги

науково-педагогічних працівників Університету!

Оголошується Конкурсний відбір

в Університеті Кадіса, Королівство Іспанія

у ІІ семестрі 2023 – 2024 н. р.

Вимоги до кандидата відповідно до інформаційного листа Університету Кадіса:

• бути науково-педагогічним працівником КНЛУ;
  • володіння іспанською/англійською/французькою мовами не нижче рівня В2;
  • наявність закордонного паспорта.

Уся детальна інформація щодо конкурсного відбору у вкладенні і за покликаннями: https://internacional.uca.es/visiting-professors-2023-24/

Детальна інформація про Університет Кадіса: https://internacional.uca.es/23-24-erasmus-ka171-incoming-training-and-teaching-mobility-programme/

Мова стажування: іспанська / англійська / французька.

Для участі в конкурсному відборі необхідно:

До 12:00 04 грудня 2023 р. включно надіслати на електронну адресу координатора відділу міжнародних зв’язків з програм міжнародної академічної мобільності Еразмус+ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:

1. заяву для участі у відборі (зразок – у дод. 11 «Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті» (https://knlueduua-my.sharepoint.com/:w:/g/personal/website_knlu_edu_ua/EfnAajd2DTtDudyZdX0LkVoBAuWiXn01xp3o_UygF1hbeQ?e=XcMgpr);
  2. резюме/СV (формат EUROPASS) зі списком публікацій англійською мовою;
  3. план стажування, підписаний координатором Університету Кадіса (Mobility Agreement for Teaching);
  4. довідку з місця роботи;
  5. мотиваційний лист українською мовою (обсяг 1 сторінка);
  6. копію закордонного паспорта.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Для подання документів кандидатам необхідно:

1. Ознайомитися з переліком пропозицій від Університету Кадіса (див. покликання вище). Кожна пропозиція містить інформацію про характеристики діяльності, яку потрібно буде здійснювати під час стажування в Університеті Кадіса, та вимоги, яким має відповідати претендент для участі у програмі академічної мобільності. Сфера діяльності претендента має відповідати сфері діяльності, зазначеній у програмі стажування Університетом Кадіса.
  2. Зв'язатися з координатором певної програми, яка їх цікавить, шляхом надсилання електронного листа на електронну адресу, вказану в колонці "Контакти", разом із резюме англійською мовою.
  3. У разі отримання позитивної відповіді, надіслати координатору відповідної програми Угоду про стажування (Mobility Agreement for Training / Mobility Agreement for Teaching) для підписання.
  4. Надіслати підписану Угоду про стажування до відділу міжнародних зв’язків КНЛУ для участі у конкурсному відборі.

Фінальний конкурсний відбір здійснюється стороною, що приймає.

Дату, час і місце проведення співбесіди буде повідомлено на вебсайті КНЛУ додатково.