П'ятниця, 20 жовтня 2023 08:46

Оголошується Конкурсний відбір для навчання за Програмою міжнародної академічної мобільності Erasmus+ KA171 SMS IM в Пізанському Університеті, Італійська Республіка у ІІ семестрі 2023 – 2024 н. р.

До уваги

здобувачів вищої освіти!

Оголошується Конкурсний відбір для навчання

за Програмою міжнародної академічної мобільності Erasmus+ KA171 SMS IM
в Пізанському Університеті, Італійська Республіка

у ІІ семестрі 2023 – 2024 н. р.

До участі у Конкурсному відборі для навчання за Програмою міжнародної академічної мобільності Еразмус+ KA171 SMS IM допускаються здобувачі 2 і 3 курсу першого (бакалаврського) і 1 курсу другого (магістерського) рівнів вищої освіти денної форми навчання спеціальностей «035 Філологія», «014 Середня освіта».

Вимоги до кандидата відповідно до Міжуніверситетської угоди про співпрацю з Пізанським Університетом і Київським національним лінгвістичним університетом від 07.09.2023:

1. Рівень володіння італійською мовою не нижче В2, рівень володіння англійською мовою не нижче В2.
  2. Наявність сертифіката про рівень володіння італійською мовою не нижче В1 (Якщо сертифіката міжнародного зразка немає, знання мови можна підтвердити окремою формою, яку підписує викладач італійської мови. Зразок форми можна отримати у Координаторів програм академічної мобільності
    факультету: Рубан Віра Олександрівна і Шевченко Анна Сергіївна).

Мова навчання – італійська.

З переліком навчальних дисциплін Пізанського університету можна ознайомитись за покликанням: https://www.unipi.it/index.php/ects-catalogue

Усі витрати за рахунок сторони, що приймає.

Детальна інформація про Пізанський університет: https://www.unipi.it/index.php/english.

Для участі в конкурсному відборі необхідно:

До 14:00 25 жовтня 2023 р. включно надіслати на електронну адресу координатора відділу міжнародних зв’язків з програм міжнародної академічної мобільності Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:

1. Заяву на участь у конкурсному відборі (зразок – у дод. 9 Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті https://knlueduua-my.sharepoint.com/:w:/g/personal/website_knlu_edu_ua/ESV-4sCQLMFFk5VU_-TrAnIBkQc3orK5s9QsPgvvR5c_8A?e=2P94IE
  2. CV (автобіографія) у форматі EUROPASS англійською мовою. Автобіографія повинна містити інформацію про наявність публікацій, Вашу участь у наукових заходах, міжнародній діяльності, студентському самоврядуванні тощо.
    (Зразок CV)

Детальніше за покликанням: https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv

1. Мотиваційний лист італійською мовою (обсяг – 1 сторінка), який повинен містити відповіді на такі запитання:
    • Чому Ви бажаєте стати учасником програми Erasmus+?
    • Як навчання в Пізанському університеті зможе вплинути на реалізацію Ваших життєвих цілей?
    • Які знання очікуєте опанувати і які навички здобути в Пізанському університеті?
    • Як Ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми академічної мобільності?
    • Як будете презентувати Україну і КНЛУ у Пізанському університеті?
  2. Витяг залікової книжки з електронного кабінету (останні дві заліково-екзаменаційні сесії) із зазначенням середнього балу успішності.
  3. Копію ідентифікаційної сторінки закордонного паспорта.

Документи, надіслані після зазначеного терміну, не приймаються!

Критерії оцінювання учасників конкурсного відбору згідно з пунктом 4.5.5. Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті:

• рейтинг успішності (відсутність академічних заборгованостей впродовж останнього навчального року, середній бал успішності за два останні семестри – не нижче 75 С);
  • рівень володіння італійською мовою не нижче рівня В1 (копія сертифіката / форми про рівень володіння мовою надсилається разом з усіма документами);
  • участь в освітніх, міжнародних, наукових заходах, олімпіадах тощо;
  • участь у студентському самоврядуванні;
  • вмотивованість, комунікабельність.

Фінальний конкурсний відбір здійснюється стороною, що приймає.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 57 від 27.01.1995 р. зі змінами  і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України № 166 від 28.02.2022.

Дату, час і місце проведення співбесіди буде повідомлено на вебсторінці КНЛУ додатково.