Понеділок, 09 жовтня 2023 12:20

Конкурсний відбір для участі у програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус+ в Університеті Гранади (Королівство Іспанія) у ІІ семестрі 2023-2024 н. р.

До уваги

здобувачів вищої освіти!

Оголошується конкурсний відбір для участі у програмі
міжнародної академічної мобільності Erasmus+
в Університеті Гранади, Королівство Іспанія

у ІІ семестрі 2023 – 2024 н. р.

До участі у конкурсному відборі на навчання за програмою міжнародної академічної мобільності Еразмус+ допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальностей «035 Філологія», «014 Середня освіта», «073 Менеджмент», «075 Маркетинг», «053 Психологія», «242 Туризм і рекреація».

Вимоги до кандидата згідно з інформаційним листом від Університету Гранади (Додаток 1):

1. Рівень володіння іспанською та англійською мовами не нижче В1.
  2. Наявність сертифіката про рівень володіння іноземними мовами (іспанська мова, англійська мова) не нижче В1. Список сертифікатів, що приймаються Університетом Гранади доступний за покликанням: https://internacional.ugr.es/pages/politica-linguistica/tablasdecertificadosaceptadosporlaugr

Мова навчання – іспанська, англійська.

Усі витрати за рахунок сторони, що приймає.

Вся детальна інформація щодо конкурсного відбору у вкладенні та за покликанням: https://internacional.ugr.es/pages/perfiles/estudiantes/incoming-erasmus-dimension-internacional?lang=en#__doku_academic_offer

Для участі в конкурсному відборі необхідно:

До 12:00 16 жовтня 2023 р. включно надіслати на електронну адресу координатора відділу міжнародних зв’язків з програм міжнародної академічної мобільності Еразмус+ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:

1. Заяву на участь у конкурсному відборі (зразок – у дод. 9 Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті https://knlueduua-my.sharepoint.com/:w:/g/personal/website_knlu_edu_ua/ESV-4sCQLMFFk5VU_-TrAnIBkQc3orK5s9QsPgvvR5c_8A?e=2P94IE
  2. CV (автобіографія) у форматі EUROPASS українською мовою. Автобіографія повинна містити інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, міжнародній діяльності, публікації тощо. Детальніше за покликанням: https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv
  3. Мотиваційний лист іспанською мовою (обсяг – 1 сторінка), який повинен містити відповіді на такі запитання:
    • Чому Ви бажаєте стати учасником програми Erasmus+?
    • Як навчання в Університеті Гранади зможе вплинути на реалізацію Ваших життєвих цілей?
    • Які знання очікуєте опанувати і які навички здобути в Університеті Гранади?
    • Як Ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми академічної мобільності?
  4. Витяг залікової книжки з електронного кабінету (останні дві заліково-екзаменаційні сесії) із зазначенням середнього балу успішності.
  5. Копію ідентифікаційної сторінки закордонного паспорта.

Документи, надіслані після зазначеного терміну, не приймаються!

Критерії оцінювання учасників конкурсного відбору згідно з пунктом 4.5.5. Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті:

• рейтинг успішності (відсутність академічних заборгованостей впродовж останнього навчального року, середній бал успішності за два останні семестри – не нижче 75 С);
  • рівень володіння іспанською та англійською мовами не нижче рівня В1 (копія сертифіката надсилається разом з усіма документами);
  • участь в освітніх, міжнародних, наукових конкурсах, олімпіадах тощо;
  • участь у студентському самоврядуванні;
  • вмотивованість, комунікабельність.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 57 від 27.01.1995 р. зі змінами  і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України № 166 від 28.02.2022.

Дату, час і місце проведення співбесіди буде повідомлено на веб-сторінці КНЛУ додатково.

ДОДАТОК 1