Четвер, 05 жовтня 2023 09:44

Конкурсний відбір для участі у Програмі міжнародної академічної мобільності Erica Exchange Program Spring 2024 в Ханянському університеті (Республіка Корея)

До уваги

здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського),

другого (магістерського) рівнів вищої освіти КНЛУ!

Оголошується конкурсний відбір з числа здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів вищої освіти КНЛУ для участі у

Програмі міжнародної академічної мобільності
в Ханянському університеті (Республіка Корея)

у ІІ семестрі 2023 / 2024 н. р.

Erica Exchange Program Spring 2024

Вимоги до кандидата згідно з інформаційним листом від Ханянського університету (Додаток 1):

• Успішно завершений перший рік навчання в КНЛУ;
  • висока академічна успішність, середній бал успішності – вище 60 балів за шкалою оцінювання за системою ЄКТС;
  • рівень володіння корейською мовою - TOPIK Level 3;
  • рівень володіння англійською мовою - CEFR B2, (IELTS 5.5, TOEIC 785, IBT 72, ITP 543, Duolingo 90 etc.);
  • наявність закордонного паспорту.

Навчання в Ханянському Університеті – на безоплатній основі.

Проживання в гуртожитку (950,000~1,100,000 KRW\місяць) та всі інші витрати – за рахунок здобувача вищої освіти.

Для участі в конкурсному відборі необхідно:

1. До12:00 9 жовтня 2023 р. включно надіслати в електронному вигляді на
    електронну адресу координатора академічної мобільності:

такі документи:

• Заяву на участь у конкурсному відборі – Додаток 9 Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті;
  • мотиваційний лист, написаний корейською мовою (1 сторінка), який повинен містити відповіді на такі запитання:
  • Чому Ви бажаєте стати учасником Програми міжнародної академічної мобільності?
  • Як навчання в Ханянському університеті зможе вплинути на реалізацію Ваших життєвих цілей?
  • Які знання очікуєте опанувати і які навички здобути в Ханянському університеті?
  • Як Ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення навчання за Програмою міжнародної академічної мобільності?
  • витяг залікової книжки з електронного кабінету (останні дві заліково-екзаменаційні сесії);
  • копію закордонного паспорта;
  • CV (автобіографія) у форматі EUROPASS українською мовою. Автобіографія повинна містити інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, міжнародній діяльності, публікації тощо. Детальніше за покликанням:

Документи, надіслані після зазначеного терміну, не приймаються!

1. Критерії оцінювання учасників конкурсного відбору згідно з Пунктом 4.5.5. Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті:
  • рейтинг успішності (відсутність академічних заборгованостей впродовж останнього навчального року, середній бал успішності за один / два останні семестри – не нижче 75 С);
  • рівень володіння корейською мовою не нижче TOPIK Level 3, англійською мовою - CEFR B2, (IELTS 5.5, TOEIC 785, IBT 72, ITP 543, Duolingo 90 etc.)

(за наявності сертифікату - надсилається його копія разом з усіма документами)

• участь в освітніх, міжнародних, наукових конкурсах, олімпіадах тощо;
  • участь у студентському самоврядуванні;
  • вмотивованість, комунікабельність.
  1. Конкурсний відбір з числа здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів вищої освіти КНЛУ для участі у Програмі міжнародної академічної мобільності, в Ханянському Університеті (Республіка Корея) у ІІ семестрі 2023 / 2024 н. р.

Erica Exchange Program Spring 2024 відбудеться 10 жовтня 2023 р. о 14:30

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 57 від 27.01.1995 р. зі змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України № 166 від 28.02.2022 р.

ДОДАТОК 1