П'ятниця, 07 квітня 2023 10:01

Конкурсний відбір для участі у програмі міжнародної академічної мобільності в Ханянському Університеті (Республіка Корея) у І семестрі 2023 / 2024 н. р.

До уваги

здобувачів вищої освіти!

Оголошується конкурс для участі

у програмі академічної мобільності,
навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти

в Ханянському Університеті (Республіка Корея)

у І семестрі 2023 / 2024 н. р.

У конкурсі можуть брати участь здобувачі вищої освіти, які навчаються за освітньою програмою:

Корейська мова і література та переклад, західноєвропейська мова (035. 066 «Філологія» (Корейська мова та література (переклад включно), перша – корейська).

Вимоги до кандидата:

• висока академічна успішність;
  • рівень володіння профільною іноземною мовою (не нижче рівня B1);
  • наявність закордонного паспорту.

Навчання в Ханянському Університеті на безоплатній основі; проживання в гуртожитку – 950,000~1,100,000 KRW\місяць. Всі інші витрати – за рахунок здобувача вищої освіти.

Для участі в конкурсі необхідно:

1. До12:00 11 квітня 2023 р.включно надіслати в електронному вигляді на
    електронну адресу координатора академічної мобільності  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   такі документи:
  • заяву (Додаток 9 Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті https://knlueduua-my.sharepoint.com/:b:/g/personal/website_knlu_edu_ua/ETno5tnXUuBPjJC-eBJS9vYB2lePgf1SKfRwDY9VjQqM_g?e=EMDnUn ;
  • мотиваційний лист, написаний корейською мовою (1 сторінка);
  • витяг залікової книжки з електронного кабінету (останні дві заліково-екзаменаційні сесії);
  • копію закордонного паспорта.
  1. Співбесіда відбудеться 12 квітня 2023 р. о 14:30 в онлай-форматі на платформі Microsoft Teams.