Четвер, 23 березня 2023 13:40

Додатковий набір в Поморську Академію в Слупську (Республіка Польща) у II сем. 2022-2023 н.р.

До уваги

здобувачів вищої освіти!

Оголошується конкурс для участі

у програмі академічної мобільності,
навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти

в Поморській академії в Слупську (Республіка Польща)

у ІI семестрі 2022 / 2023 н. р.

У конкурсі можуть брати участь здобувачі вищої освіти факультетів:

• германської філологіїі перекладу (035 «Філологія» (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська); (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька);
  • педагогічного факультету романо-германської та української філології(014 «Середня освіта» (англійська мова і література), 014 «Середня освіта» (німецька мова і література);
  • туризму, бізнесу і психології(242 «Туризм»; 075 «Маркетинг», 073 Менеджмент)*;
  • східної і слов’янської філології(035 «Філологія» (Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська).

Вимоги до кандидата:

• висока академічна успішність;
  • рівень володіння профільною іноземною мовою (не нижче рівня B1);
  • наявність закордонного паспорту.

Навчання в Поморській академії в Слупську на безоплатній основі; проживання в гуртожитку - 100 злотих\місяць. Всі інші витрати – за рахунок здобувача вищої освіти.

Для участі в конкурсі необхідно:

1. До12:00 27 березня 2023 р.включно надіслати в електронному вигляді на
  • заяву (зразок – додаток 1А Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність у Київському національному лінгвістичному університеті)

https://knlueduua-my.sharepoint.com/:b:/g/personal/website_knlu_edu_ua/ETno5tnXUuBPjJC-eBJS9vYB2lePgf1SKfRwDY9VjQqM_g?e=EMDnUn ;

• мотиваційний лист, написаний профільною мовою (1 сторінка)*;
  • витяг залікової книжки з електронного кабінету (останні дві заліково-екзаменаційні сесії);
  • копію закордонного паспорта.

* для здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 242 «Туризм»,
075 «Маркетинг» та 073 «Менеджмент» мотиваційний лист може бути написаний українською або будь-якою із вищезазначених мов.

1. Співбесіда відбудеться 28 березня 2023 р. о 14:30 в онлай-форматі на платформі Microsoft Teams.