П'ятниця, 10 березня 2023 07:43

Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Іспанія в Україні RICARDO LÓPEZ-ARANDA JAGU

09 березня 2023 р. відбулася онлайн-зустріч викладачів і студентів, які вивчають іспанську мову як першу і другу іноземну мову з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Іспанія в Україні RICARDO LÓPEZ-ARANDA JAGUНа зустрічі були присутні: ректор Київського національного лінгвістичного університету, професор Роман ВАСЬКО, проректор з навчально-виховної роботи і міжнародних зв’язків, професор Анатолій МАКСИМЕНКО, відділ міжнародних зв’язків, декани факультетів, завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники і студенти КНЛУ першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. З привітальним словом виступив ректор КНЛУ проф. Роман ВАСЬКО. Надзвичайний і Повноважний Посол виступив з лекцією на тему: «Агресія проти України в міжнародному і європейському контексті та її вплив на відносини з Іспанією», після якої відповів на запитання студентів і викладачів КНЛУ. Дякуємо п. Послу за зустріч, виступ і цікаву бесіду. Висловлюємо щиру надію на подальшу плідну співпрацю між Посольством Королівства Іспанія в Україні та КНЛУ і Королівством Іспанія та Україною в цілому.

ФОТОГАРЕЯ НОВИНИ