Вівторок, 30 серпня 2022 07:42

Візит Pадника з питань освіти Посольства Республіки Туреччина в Україні пана Уміта Йилдиза

29 серпня 2022 року відбувся візит Pадника з питань освіти Посольства Республіки Туреччина в Україні пана Уміта Йилдиза до Київського національного лінгвістичного університету. Пан Уміт закінчує свою місію в Україні та повертається до Туреччини. Під час зустрічі Ректор КНЛУ проф. Васько Р.В. вручив панові Уміту подяку за участь в освітньо-культурному житті факультету східної і слов'янської філології та кафедри тюркської філології зокрема, а також за сприяння розвитку української тюркології в КНЛУ. На зустрічі були присутні проректор з навчально-виховної роботи і міжнародних зв'язків проф. Максименко А.П., начальник відділу міжнародних зв'язків Пожар А. Б., декан факультету східної і слов'янської філології, проф. Сорокін С.В. та завідувач кафедри тюркської філології, доц. Тімкова Т.М. Сподіваємося на подальшу співпрацю та бажаємо панові Уміту Йилдизу наснаги та кар'єрних успіхів на новій посаді.

Фотогалеря новини...