П'ятниця, 11 жовтня 2024 10:44

Заключна конференція з виробничої перекладацької практики з першої іноземної мови студентів ІV курсу факультету германської філології і перекладу

10 жовтня 2024 р. відбулась заключна конференція з виробничої перекладацької практики з першої іноземної мови студентів ІV курсу факультету германської філології і перекладу. На конференції були присутні студенти факультету, декан факультету Ярослава Гнезділова, заступник декана Богдана Куруц, завідувач кафедри теорії і практики перекладу з англійської мови Христина Мелько, керівник навчальної і виробничої практики КНЛУ Оксана Перегінець та директор Міжнародного центру перекладів «Майвік Солюшнс» Михайло Бондар разом з колегами.

Під час Конференції відбулися обговорення різних питань, які виникли під час проходження практики, вручення студентам сертифікатів про проходження перекладацької практики у Міжнародному центрі перекладів «Майвік Солюшнс». Прозвучали теплі слова подяки від студентів-практикантів, які отримали неоціненний досвід роботи у великій компанії на різних перекладацьких платформах та програмах.

Висловлюємо щиру подяку Міжнародному центру перекладів «Майвік Солюшнс», особисто директору Михайлу Бондарю. Сподіваємось на подальшу плідну працю!