Понеділок, 19 лютого 2024 12:26

Привітання факультету германської філології і перекладу з Днем Державного Герба України!

З Днем Державного Герба України!

Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!

Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово "Воля". І нехай цей прапор і надалі гордо майорить поміж прапорів європейських держав як символ країни, що обрала демократичний шлях розвитку!

Війна розпочалася зі знищення Тризуба як маркера української ідентичності. Нині він об'єднує українських патріотів, які захищають наш суверенітет і територіальну цілісність України.

Вже багато століть герб єднає українців та надає сил.

Український Тризуб уособлює для нас зв'язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності.