Понеділок, 25 грудня 2023 15:13

Привітання з Різдвяно-новорічними святами від факультету германської філології і перекладу!

Дорогі студенти та науково-педагогічні працівники ФГФіП

У ці святкові дні, коли серце наповнене теплом та любов'ю, ми хочемо висловити щирі слова подяки та підтримки нашим військовим, які несли і продовжують нести важкий обов'язок захищати спокій і незалежність нашої України.

З найтеплішими побажаннями вітаємо вас з Різдвяно-новорічними святами! Нехай ці святкові дні принесуть вам радість, тепло та незабутні миті щастя в колі рідних та близьких.

Бажаємо вам невичерпного джерела ідей, натхнення в навчанні, міцного здоров'я та безмежної енергії для здійснення всіх задумів! Нехай кожен наступний рік приносить вам нові можливості, позитивні зміни та багато яскравих моментів. Разом з тим, нехай вас оточує дружба, любов і розуміння, а ваші мрії здійснюються ніби в найкращих казках.

З Різдвяними та Новорічними святами!

З найтеплішими побажаннями
Факультет германської філології і перекладу