Понеділок, 16 жовтня 2023 09:38

Запрошуємо відвідати лекцію "(НЕ)очевидні плюшки від того, що ти шариш англійську"

Друзі! Факультет германської філології та перекладу до вас з черговою лекцією — на цей раз для аматорів та тих, хто щиро закоханий в англійську

Отож, ти — першокурсник, який не знає, ким йому бути, і які, власне, перспективи від знання мови?

Або третьокурсник з уже високим рівнем англійської, але відсутнім досвідом роботи?

Або, взагалі, англійська для тебе - це лише друга мова, але (раптом?) ти хочеш повʼязати свій шлях саме з нею?

Тоді наступна лекція для тебе: (НЕ)очевидні плюшки від того, що ти шариш англійську

17 жовтня о 17:00 Марія Бублик, засновниця розмовного курсу Let’s Speak! розповість про наступне:

- інгліш це база, а не розкіш

- твої знання - завжди з тобою

- навчання за кордоном -> про особистий досвід

- «хто володіє інформацією, той володіє світом»

І для особливо зацікавлених — анонс про співпрацю

Stay tuned та долучайтесь до лекції 17.10 о 17:00 на платформі тімз за посиланням.