КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Робочі збори адміністрації факультету романської філології і перекладу, гарантів освітніх програм і голови студентської ради факультету з першокурсниками другого (магістерського) рівня денної очної, заочної форм здобуття освіти

14 жовтня 2022 року відбулися традиційні робочі збори адміністрації факультету романської філології і перекладу, гарантів освітніх програм і голови студентської ради факультету з першокурсниками другого (магістерського) рівня денної очної, заочної форм здобуття освіти.

Під час зустрічі крім організаційних питань обговорювалися ключові зміни низки Положень: про порядок визнання в КНЛУ результатів навчання, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти (для здобувачів вищої освіти ступенів бакалавр і магістр); про академічну доброчесність здобувачів вищої освіти КНЛУ (перший (бакалаврський) і другий (магістерський) рівні вищої освіти; денна і заочна форми здобуття освіти); про проведення практик здобувачів вищої освіти КНЛУ (перший (бакалаврський) і другий (магістерський) рівні вищої освіти).

Увагу здобувачів вищої освіти було зосереджено на презентації форуму академічної доброчесності, організованого Unicheck Україна спільно з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, який відбувся 04 жовтня 2022 року.

ФОТОГАЛЕРЕЯ НОВИНИ

НОВИНИ  ТА ПОДІЇ

28 days ago
Привітання з Днем української писемності від факультету романської філології і перекладу!   Хоча в Університеті не було світла, але кожен несе світло в собі)   Романці писали радіодиктант