Тетяна Хасанова

 

Не було і дня, щоб я шкодувала про вибір навчання на кафедрі психології і педагогіки Київского національного лінгвістичного університету.

 

Мене звати Тетяна Хасанова, 26 років, я аспірант-заочник першого року навчання на кафедрі психології і педагогіки Київского національного лінгвістичного університету. Попередні 6 років я також навчалася на цій кафедрі, в результаті чого і здобула спеціальність «Психологія». Навчання на кафедрі обрала свідомо, шукаючи інформацію та відгуки про психологічні освіту в Україні у 2011 році. Ще тоді кафедра психології і педагогіки КНЛУ мала лише позитивні відгуки. Тож я вступила і розпочала навчання у сфері психології.

 

У 2012 році розпочався мій кар’єрний розвиток, внаслідок чого я опинилася у сфері роботи з клієнтами. Тоді я не знала, наскільки  сильно професія психолога може допомогти у цій сфері.

 

Після першої роботи було ще декілька, в тому числі і робота в КНЛУ. Однак рік тому життя мене повернуло до сфери роботи з клієнтами та клієнтського сервісу як такого. Навчання на кафедрі психології і педагогіки Київского національного лінгвістичного університету навчило не просто розпізнавати суть людей, їхню поведінку та наміри. Навчання навчило приймати людей такими як є, розуміти себе, не панікувати у стресових ситуаціях і поважати людські кордони. Це є дотичним до будь-якої роботи, але особливо такої, що пов’язана з людьми.

Не було і дня, щоб я шкодувала про вибір навчання на кафедрі психології і педагогіки Київского національного лінгвістичного університету. Доказом цього є те, що я досі тут і продовжую свою наукову діяльність як аспірант, поєднуючи це з роботою за фахом. 

 

Окрема подяка Олександру Федоровичу Бондаренко – за створення цієї кафедри і її спрямування, і, звісно, кожному викладачу, який щоденно протягом 6 років вкладав у нас частинку себе.

Детальніше в цій категорії: « Мирослава Пинда

Банківські реквізити для оплат

revizity dlya2

   

Київський Національний Лінгвістичний університет

Tel: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
Tel: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
Fax :+38 (044) 287-67-88

е-mail : knlu@knlu.edu.ua

НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ

03150, Україна
м. Київ-150,
вул.Велика Васильківська,73

Legal notice

Top