Новини та події

Всеукраїнський Шекспірівський конкурс студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас до участі у І етапі Всеукраїнського Шекспірівського конкурсу студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса. Конкурсні проєкти, рекомендовані для участі в конкурсі, науковим керівникам необхідно подати відповідальному секретареві Конкурсної комісії к.філол.н. Куницькій І. В. на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 30 листопада.

Обсяг тексту дослідницького проєкту не повинен перевищувати 25 сторінок (шрифт Times New Roman 14, інтервал 1,5, поля 20 мм з ycix боків) та містити: вступ, основну частину, висновки та список використаних джерел. До дослідницького проекту додаються резюме українською і англійською мовами (1200-1500 знаків) та відгук наукового керівника.

Креативний проєкт охоплює власне творчий аудіо/візуальний компонент i опис — 5-10 сторінок україномовного тексту, в якому представлено обґрунтування креативного проекту, відображено його актуальність, короткий огляд здобутків попередників у відповідній сфері (живопис, музика, відеографіка тощо) та новизну. До опису креативного проекту додаються резюме українською i англійською мовами (500-1500 знаків). Якщо проект здійснювався під керівництвом фахівця, то мас бути доданий його відгук.

Чекаємо на Ваші роботи! Бажаємо успіху! 

Кафедра теорії та історії світової літератури
імені професора В. І. Фесенко

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти