Новини та події

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Східні мови"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24 листопада 2020 р. №1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» Київський національний лінгвістичний університет призначено базовим закладом вищої освіти з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Східні мови» у 2020/2021 навчальному році (далі – Конкурс) серед студентів, які здобувають вищу освіту за першим (бакалаврським) і/або другим (магістерським) рівнями вищої освіти України, незалежно від форм власності та підпорядкування.

Запрошуємо студентів Вашого ЗВО взяти участь у ІІ-му турі Конкурсу.

Детальніше про конкурс див. Інформаційний лист...

 

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Романські мови, методика викладання романо-германських мов, романо-германські літератури»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24 листопада 2020 р. №1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» Київський національний лінгвістичний університет призначено базовим закладом вищої освіти з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Романські мови, методика викладання романо-германських мов, романо-германські літератури» у 2020/2021 навчальному році (далі – Конкурс) серед студентів, які здобувають вищу освіту за першим (бакалаврським) і/або другим (магістерським) рівнями вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування.

Запрошуємо студентів ЗВО взяти участь у ІІ-му турі Конкурсу.

Детальніше про конкурс див. Інформаційний лист...

 

Результати І етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

19 листопада 2020 року в Київському національному лінгвістичному університеті відбувся І етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 28 студентів різних факультетів.

Переможцями І етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в Київському національному лінгвістичному університеті стали:

Детальніше...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти