Визнаний лідер вищої освіти

Київський національний лінгвістичний університет є провідним навчальним та науково-методичним центром з підготовки перекладачів та фахівців з іноземної філології вищої кваліфікації як для України, так і для країн Європи, Азії, Африки та Латинської Америки.

На факультетах англійської, німецької, французької та іспанської мов, факультеті перекладачів, підготовчому факультеті та факультеті слов'янських мов (для іноземних громадян), заочного та вечірнього навчання, факультеті післядипломної освіти, в Економіко-правовому інституті та Інституті східних мов навчаються понад 7 тисяч студентів. Першим в Україні університет запровадив і успішно здійснює підготовку з шести східних мов: китайської, японської, корейської, турецької, арабської та перської. Вперше в Україні в Економіко-правовому інституті університету розпочато підготовку економістів-менеджерів та юристів із знанням двох іноземних мов.