Візит британського викладача до КНЛУ!

З 27 лютого 2017 року по 5 березня 2017 року в межах проекту Темпус та Erasmus+ Київський національний університет відвідав Роберт Фокс (Університет Астон, Велика Британія). Роберт Фокс читав англійську мову протягом 20 років в  університетах Японії. З 2008 року він читає академічне письмо англійської мови та японську мову для початківців в Університеті Астон, Велика Британія.

Під час свого візиту Роберт Фокс зустрівся з проректором з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків, учасником проекту Темпус проф. І.І. Сєряковою, щоб обговорити питання імплементації проекту Темпус та можливості спрівпраці університетів.

Також протягом тижня Роберт Фокс провів заняття з англійської мови та технологій в освіті для студентів групи СОа 61-16 факультету германської філології, які навчаються за новою магістерської програмою «Викладання європейських мов за допомогою комбінованих технологій». Також студентам був прочитані лекції з академічного письма та усної презентації результатів дослідження.

Під час перебування в КНЛУ Роберт Фокс зустрівся зі студентами-бакалаврами факультету германської філології та сходознавства та розповів про культурні особливості життя  у Великій Британії та Японії.

Також викладачі факультету германської філології мали можливості прослухати лекцію з академічного письма, під час якої Роберт Фокс приділив увагу основним принципам написання наукової статті.

Зберегти

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти