Міжнародна співпраця з Університетом Швебіш-Гмюндт (Федеративна Республіка Німеччина)

Шановні студенти!
Оголошується конкурс за програмою академічної мобільності ERASMUS+!

У рамках міжнародної співпраці з Університетом Швебіш-Гмюндт, (Федеративна Республіка Німеччина) оголошено конкурс для студентів КНЛУ для участі в програмі міжнародної академічної мобільності ERASMUS+ (Student Mobility for Studies) на другий семестр 2020/2021 н.р. на період з квітня по липень 2021 р.

Детальніше...

Оголошується конкурс для студентів КНЛУ для участі в програмі міжнародної академічної мобільності ERASMUS+ (Student Mobility for Studies “Zero Grant”)

У рамках міжнародної співпраці з Університетом Кадіса, Королівство Іспанія оголошено конкурс для студентів КНЛУ для участі в програмі міжнародної академічної мобільності ERASMUS+ (Student Mobility for Studies “Zero Grant”) на другий семестр 2020/2021 н.р.

"Zero Grant" / "Нульовий Грант" передбачає лише надання безкоштовного навчання та відсутність щомісячної стипендії. Переможцям конкурсу також не відшкодовують витрати на проїзд та проживання.

Документи (заява на участь у конкурсі, мотиваційний лист, копія закордонного паспорту) приймаються у відділі міжнародного співробітництва та академічної мобільності (каб. 202, I корпус університету) до 02.10.2020 р.

Відділ міжнародного співробітництва та академічної мобільності

Стажування за програмою ERASMUS + KA 107 в університеті м. Кан (Нормандія), Французька Республіка

З 18 по 22 березня 2019 р. стажування за програмою ERASMUS + KA 107 в університеті м. Кан (Нормандія) Французька Республіка проходила доктор філологічних наук, проф. Савчук Р.І., завідувач кафедри іспанської та французької філології факультету романської філології. Стажування (stage d’enseignement) передбачало обмін досвідом, асистування французьким колегам і викладання окремих дисциплін студентам, які вивчають в університеті м. Кан (Нормандія) французьку мову як іноземну (FLE).

Детальніше...

Оголошується конкурс для участі у програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус+ у Відкритому Університеті Кіпру

У 2019/2020 навчальному році 2 студентів, які вивчають грецьку мову, можуть взяти участь у вищезазначеній програмі обміну.

Термін подачі документів (копія закордонного паспорту, копія залікової книжки, заява встановленого зразка) – 30 травня 2019 року.

Детальну інформацію можна дізнатися у відділі міжнародних зв'язків (1 корпус КНЛУ, 202 каб.)

ERASMUS+: КАН, Нормандія (Французька Республіка) – КНЛУ

В рамках участі Університету в програмі ERASMUS+ КА1 на факультет романської філології КНЛУ прибули викладачі з Університету КАН, Нормандія (Французька Республіка) Laurent Sénoze та Marie-Laurе Bouté.

Програма перебування передбачає зустріч з проректором з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків Сєряковою І.І., начальником відділу міжнародних зв’язків Пожар А.Б. з метою обговорення співробітництва; проведення занять з французької мови; зустріч зі студентами та викладачами кафедри романських мов на чолі з завідувачем к.ф.н. доцентом Рубан В.О. та ознайомлення з культурою та історією України.

Детальніше...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти