Новини та події

Візит Посла Азербайджанської Республіки в Україні до Університету


21 вересня 2021 р.
відбувся візит Надзвичайного і Повноважного Азербайджанської Республіки в Україні пані Ельміри Ахундової. На заході були присутні 3й Секретар Посольства Азербайджану в Україні пані Тарана Садигова, проректор з навчально-виховної роботи і міжнародних зв’язків КНЛУ проф. Максименко А.П., начальник відділу міжнародного співробітництва та академічної мобільності КНЛУ, к.філол.н.  Пожар А.Б., завідувач кафедри тюркської філології доц. Тімкова Т.М., викладач кафедри тюркської філології Шихизаде Інтігам, а також представники азербайджанських ЗМІ, працівники і студенти університету.

У рамках візиту відбулися зустрічі з керівництвом Університету, студентами та викладачами відділення азербайджанської та турецької мов факультету сходознавства. Посол Ельміра Ахундова виступила з лекцією, присвяченій 44-й річниці Великої Вітчизняної війни! Також гості відвідали Центр азербайджанської мови та культури імені Гейдара Алієва. Дана зустріч стала новим етапом до подальшого розвитку українсько-азербайджанських відносин в академічній сфері, відкрила перспективи співпраці в сфері спільних культурно-освітніх проєктів з азербайджанської мови.

Фотогалерея новини...

 

До уваги здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня!


До уваги здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня!

Уряд Республіки Узбекистан надає громадянам України одне грантове місце для здобуття освітнього рівня «Магістр» в Міжнародному університеті туризму «Шовковий шлях» (м. Самарканд, Республіка Узбекистан) у 2021-2022 навчальному році.

Документи кандидатів надсилати до Міжнародного університету туризму «Шовковий шлях». Кінцевий строк подачі документів 20 вересня 2021 року.

Деталі у вкладенні.

 

Стажування в Канаді

Mitacs Globalink запрошує студентів на стажування в Канаду

Запрошуємо студентів ІІІ курсу першого (бакалаврського) рівня прийняти участь у програмі Canada's Mitacs Globalink Research Internship.

Учасники беруть участь в 12-тижневому стажуванні під керівництвом викладачів канадських університетів з різних наукових дисциплін. Стажування проходить в одному з 70 університетів Канади.

Детальніше...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти