Новини та події

Відкритий онлайн-семінар із літературного перекладу

30 листопада 2020 року відбувся Über_Lit_2020 перший відкритий онлайн-семінар із літературного перекладу, у якому взяло участь 98 учасників з України, Республіки Польща, Федеративної Республіки Німеччина та Італійської Республіки. За участі організатора заходу, лектора Німецької служби академічного обміну ДААД, доцента кафедри англійської і німецької філології та перекладу імені професора І.В. Корунця др. Мікеле Ванджі, автора роману «Мій незримий батько» Дмітрія Капітельмана та перекладача Богдана Сторохи було обговорено зі студентами український переклад роману.

Детальніше...

Зустріч з новим директором Інституту Конфуція КНЛУ

20 листопада 2020 року відбулася зустріч ректора Київського національного лінгвістичного університету проф. Васька Р.В. з новим директором Інституту Конфуція КНЛУ паном Юй Сінь.

На зустрічі були присутні проректор з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків проф. Максименко А.П., директор Інституту Конфуція КНЛУ від української сторони проф. Сєрякова І.І., начальник відділу міжнародного співробітництва та академічної мобільності Пожар А.Б., завідувач кафедри китайської філології доц. Любимова Ю.С.

На зустрічі були окреслені та обговорені перспективи розвитку Інституту Конфуція КНЛУ.

Бажаємо успіхів!


Фотогалерея новини...

 

Навчання в Лісабонському університеті (Португальська Республіка)


Студентка III курсу факультету романської філології і перекладу прибула до Португальської Республіки на 64-й річний курс вивчення португальської мови як іноземної на філологічному факультеті Лісабонського університету.

Бажаємо успіхів!

Детальніше...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти