Новини та події

Візит представників Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні


26 липня 2021 року відбувся візит Посла Ісламської Республіки Іран в Україні пана Манучехр Мораді, Третього Секретаря Посольства, керівника відділу з дипломатичних та загальних питань Посольства ІРІ в Україні пана Хаді Заргярі та перекладача Посла ІРІ в Україні пана Валерія Хроновського до Київського національного лінгвістичного університету.

Зустріч пройшла за участю ректора КНЛУ проф. Васька Р. В., декана факультету сходознавства проф. Сорокіна С. В., начальника відділу міжнародного співробітництва та академічної мобільності, к.філол.н. Пожар А. Б., доцента кафедри східної філології Охріменко М. А. та викладача кафедри східної філології Шевченко Ю. М.

У рамках співробітництва між Посольством Ісламської Республіки Ірану в Україні і КНЛУ на зустрічі були обговорені питання щодо майбутніх українсько-іранських освітніх і культурних проєктів.

Фотогалерея новини...

Візит Посла Республіки Корея до Київського національного лінгвістичного університету


20 липня 2021 року
відбувся візит Посла Республіки Корея в Україні пана Кім Хьонг Те, Третього Секретаря Посольства Республіки Корея в Україні пані Мін-жонг Ю та референта Посольства пані Суріон КВАК до Київського національного лінгвістичного університету. Зустріч пройшла за участю ректора КНЛУ проф. Васька Р.В., декана факультету сходознавства проф. Сорокіна С.В., начальника відділу міжнародного співробітництва та академічної мобільності, к.філол.н. Пожар А.Б., викладачів кафедри корейської філології Аліменко О.С. та Водяницької Т.С.

У рамках співробітництва між Посольством Республіки Корея в Україні і КНЛУ на зустрічі були обговорені питання щодо майбутніх українсько-корейських освітніх і культурних проєктів.

Фотогалерея новини...

 

Зустріч з відомим азербайджанським поетом Саламом Сарваном

9 липня 2021 року в Київському національному лінгвістичному університеті відбулася зустріч з відомим азербайджанським поетом Саламом Сарваном, що була присвячена українсько-азербайджанському літературному та перекладацькому процесу. Захід проводився спільно з Державним центром перекладу Азербайджану.

Детальніше...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти