Факультет германської філології і перекладу

Шановні студенти!
Надалі можна буде замовити довідку про навчання та довідку про доходи дистанційно/онлайн, заповнивши форму в Microsoft Teams
ДОВІДКА ПРО НАВЧАННЯ: https://forms.office.com/e/DrW9iy5RYV
ДОВІДКА ПРО ДОХОДИ: https://forms.office.com/e/fsKSD08r22

Керівний склад

• Декан факультету – доктор філологічних наук, доцент Гнезділова Ярослава Володимирівна
Заступники декана:
  • доцент кафедри теорії і практики перекладу з англійської мови, кандидат філологічних наук Тищенко Тетяна Валентинівна
  • викладач кафедри фонетики і практики англійської мови Куруц Богдана Миколаївна
  • викладач кафедри фонетики і практики англійської мови Щербак Ганна Олегівна

Кафедри факультету

03150, Україна м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73 (корпус № 1), кім. 319,
 +38 (044) 287-40-41

Повідомляємо, що рішенням вченої ради Київського національного лінгвістичного університету навчання студентів ІІ – ІІІ курсів у  ІІ семестрі 2023/2024 навчального року відбуватиметься в офлайн форматі. Навчання студентів IV курсу – в онлайн форматі, але атестаційні іспити проводитимуться також в офлайн форматі.  Просимо взяти до уваги цю інформацію перед подачею документів на поновлення/ переведення.

У січні 2024 року в Університеті відбудеться поновлення/ переведення на навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Графік поновлення/ переведення, перелік необхідних документів опубліковано на сторінці факультету германської філології і перекладу.

Програми співбесід для осіб, які у 2024 р. переводяться/поновлюються до КНЛУ.

‼️необхідно мати з собою 20 аркушів А4‼️

Ownership, Liability and Use

Unless otherwise indicated, this Website and its contents are the property of Kyiv National Linguistic University.

The information placed on this Website by the University has been prepared solely for the purpose of providing selected information about the University, its subsidiary companies and organisations with which it is associated; and about the respective services which they offer.

The University does not make any warranty that information contained on this Website, or on any site linked to this Website, is complete, accurate or up-to-date; and the University is not responsible for the results of reliance on any such information.

The University does not make any warranty that use of the Website will be uninterrupted, virus-free or error-free; or that use of the Website will not affect other software or operating systems used to access the Website. Any warranties provided under the general law are expressly excluded to the fullest extent possible. In particular, the University does not warrant that use of the Website will not infringe the rights of any other person or organisation; nor that the Website is of reasonable quality or fit for any particular purpose, even if the University has received notice of an intention to use the Website for that purpose.

НОВИНИ  ТА ПОДІЇ

Шановні абітурієнти!  Запрошуємо Вас на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ФАКУЛЬТЕТУ ГЕРМАНСЬКОЇ
20 квітня 2024
    17-18 квітня у холі першого корпусу Університету відбудеться благодійний ярмарок.
17 квітня 2024
Запрошуємо Вас на День відкритих дверей факультету германської філології і перекладу субота 30
30 березня 2024
15 березня в Сумському державному університеті відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу
18 березня 2024
  Клішоване «8 березня»? Ні, не чули!  Факультет германської філології та перекладу влаштовує
08 березня 2024
Вітаємо наших переможців та учасників Першого університетського туру олімпіади з німецької мови!
04 березня 2024
  23.02.2024 р. викладачі та студенти факультетів германської і романської філології взяли участь
28 лютого 2024
  Погляньте, як пройшов День відкритих дверей на нашому факультеті 17 лютого 2024 року За